Praca dla opiekunów i opiekunek osób starszych, czyli jak łączyć przyjemne z pożytecznym

Szukasz zajęcia, które połączy pracę i podróże, a jednocześnie zapewni atrakcyjne wynagrodzenie? Promedica24, europejski lider usług opiekuńczych dla seniorów ma dla Ciebie ofertę. Firma szuka obecnie opiekunek i opiekunów na 1,2 lub 3-miesięczne kontrakty do pracy w Niemczech lub Anglii. To idealna okazja dla osób, które potrzebują zmiany i chcą podreperować swój budżet.

Reklamy

 

Jeżeli jesteś zainteresowana/-y pracą w charakterze Opiekuna osób starszych, zapraszamy do odwiedzenia naszego Oddziału w Zamościu przy ul. Solnej 3.Telefon kontaktowy: 789 218 013. Zapraszamy także do zapisania się na nasze kursy językowe z gwarancją zatrudnienia!

Promedica24 poszukuje opiekunek i opiekunów, którzy będą zajmować się seniorami w Niemczech lub Anglii. Ważne jest doświadczenie w opiece (może być nad osobą z rodziny), a także podstawowa znajomość języka, sumienność, dobry z ludźmi oraz cierpliwość. Na początku sprawdzamy poziom znajomości języka i doświadczenie kandydatów. Organizujemy również bezpłatne szkolenia i kursy języka niemieckiego, które przygotowują ich do pracy za granicą. Dlatego nawet osobyz niewielkim doświadczeniem mogą zostać profesjonalnymi opiekunami – mówi Małgorzata Bednarczyk, Specjalista ds. Rekrutacji z Oddziału w Zamościu.

Opiekunowie wyjeżdzający z firmą Promedica24 do Niemiec lub Anglii mają zapewniony transport oraz zakwaterowanie. Wyjazdy trwają 1, 2 lub 3 miesiące, w zależności od dostępności osób starających się o pracę, dzięki czemu wyjazd można dopasować do innych planów.

Dbamy o to, aby nasi współpracownicy mieli pewność, że mogą na nas zawsze liczyć. Nad ich pracą czuwa opiekun kontraktu, który dba o zorganizowanie podróży do podopiecznego i z powrotem do Polski. Jest także dla nich głównym kontaktem podczas pracy za granicą, w razie problemów, opiekunowie mogą zadzwonić pod dedykowaną infolinię – wyjaśnia Pani Małgorzata.


Dlaczego praca w charakterze Opiekuna?

Atrakcyjne Wynagrodzenie jest ważnym, ale nie jedynym powodem, dla którego osoby szukające pracy powinny rozważyć wyjazd za granice do opieki nad osobą starszą.

Ta praca oferuje liczne korzyści. Na pewno jest okazja do szlifowania znajomości języka obcego. Mieszkając w domach rodzinnych podopiecznych nasi opiekunowie mają również niepowtarzaną szansę na poznanie kultury i obyczajów Niemiec, czy Anglii – wymienia Małgorzata Bednarczyk.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

(tekst i fot. mat. sponsora)