Pracownik obsługi klienta i promocji

Hrubieszów

Reklamy

Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury w Hrubieszowie oferuje pracę na stanowisku „pracownik obsługi klienta i promocji”.

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Liczba wakatów: 1
Proponowane wynagrodzenie: 2000 zł
Wykształcenie: minimum średnie

Opis stanowiska pracy:

– obsługa i organizacja biura Stowarzyszenia
– organizacja i koordynowanie obsługi logistycznej szkoleń, pośredniczenie w kontaktach między – Stowarzyszeniem a partnerami w dziedzinie usług logistycznych oraz uczestnikami projektów
– obsługa e-mailowa i telefoniczna biura Stowarzyszenia, analiza spraw, bieżące rozwiązywanie problemów i opracowywanie rozwiązań systemowych
– prowadzenie strony Internetowej Stowarzyszenia oraz jego partnerów

Oferujemy:

• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakresie kontroli jakości akcji społecznej w dużej organizacji pozarządowej
• możliwość współdziałania w zespole ludzi z pasją

Od kandydatów oczekujemy:

• umiejętności właściwej oceny sytuacji, rozwiązania problemów oraz podejmowania decyzji
• zdolności organizacyjnych
• komunikatywności i pozytywnego nastawienia do ludzi
• umiejętności pracy w zespole
• odpowiedzialności i samodzielności
• znajomości pakietu MS Office

Uprzejmie informujemy, że przyjmujemy CV i listy motywacyjne w dniach 5-10 listopada 2010 roku. Ostateczną decyzje podejmiemy 15 listopada, o wyniku rekrutacji poinformujemy każdego kandydata.

UWAGA!
Nie udzielamy informacji w formie telefonicznej i osobistej w sprawie w/w stanowiska. Jest to spowodowane bardzo dużym obłożeniem pracy w Stowarzyszeniu.

Dokumenty rekrutacyjne prosimy składać w zaklejonych kopertach, podpisane imieniem i nazwiskiem kandydata/kandydatki. Jednocześnie zapewniamy, że przy wyborze zachowane będą wszelkie zasady równości szans.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Aktywnych animatorów kultury dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 (z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury
ul. 3 Maja 37 (Dom Nauczyciela I piętro)
22-500 Hrubieszów