Program Leonardo da Vinci

Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie informuje o rozpoczęciu realizacji projektu w ramach Programu Leonardo da Vinci „Czy wiesz co jesz? – staże dla bezrobotnych w sektorze gastronomicznym i rolniczym”.

Reklamy

br />Projekt wdrażany będzie w okresie 01. 04. 2006 – 31. 09. 2006r. Obejmuje trzymiesięczne staże w Niemczech w branży gastronomicznej oraz w sektorze rolniczym.

Staże będą poprzedzone przygotowaniem kulturowym prowadzonym na terenie Polski, obejmującym 100 – godzinny kurs języka niemieckiego z uwzględnieniem języka zawodowego oraz dyskusje o kulturze niemieckiej.

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych do 35 roku życia, które posiadają co najmniej średnie wykształcenie kierunkowe z zakresu: rolnictwa, gastronomii lub pokrewne, z terenu powiatu hrubieszowskiego.

W ramach projektu aktywizacją zostanie objętych 20 osób.

Osoby zainteresowane udziałem w projektach, w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy w terminie do 23 marca 2006 roku do Powiatowego Urzędu Pracy w Hrubieszowie ul. Łazienna 5, do pokoju nr 8, tel.696 – 26 – 91 lub 696 – 26 – 92 wew. 47.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Hrubieszowie
mgr Sławomir Marciniuk