Projekcja filmu Anity Gargas „Anatomia upadku”. Spotkanie z posłami PiS

Z inicjatywy Biura Poselskiego Posła Sławomira Zawiślaka, Klubu Gazety Polskiej w Hrubieszowie, Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Hrubieszowie dnia 28 lutego br., w sali kinowej Hrubieszowskiego Domu Kultury odbyła się bezpłatna projekcja filmu Anity Gargas „Anatomia upadku”.

Reklamy

Wszystkich zgromadzonych powitał Pan Wacław Pyzik-Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Hrubieszowie. Następnie głos zabrali: poseł na Sejm RP Jacek Sasin-Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego i poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak. Obaj wskazali, że dzisiejsze spotkanie ma na celu prezentację filmu przedstawiającego najnowsze ustalenia dotyczące Katastrofy Smoleńskiej. Jednocześnie podkreślili, że liczą, iż w trakcie spotkania zebrani poruszą w dyskusji najistotniejsze tematy dotyczące obecnej sytuacji politycznej i społeczno-gospodarczej naszego kraju. Zauważyli, że taka dyskusja o problemach mieszkańców RP jest konieczna i bardzo potrzebna. Prosili o zadawanie pytań w tym zakresie, dotyczących tych zagadnień.

W spotkaniu uczestniczyło około 250 mieszkańców Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele organizacji społecznych, którzy podobnie jak osoby indywidualne, zadali posłom szereg pytań i aktywnie uczestniczyli w podjętej dyskusji.

Reklamy

W podziękowaniu za przyjęte zaproszenie i przybycie na spotkanie z mieszkańcami Hrubieszowa posłowi na Sejm RP Jackowi Sasinowi Radosław Maksymowicz – Przewodniczący Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Hrubieszowie wręczył kilka pozycji książkowych prezentujących nasz region.

Na zakończenie uczestnicy spotkania skierowali oficjalne zaproszenia do Hrubieszowa dla Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Pana Jarosława Kaczyńskiego, oraz ponowne dla posła Jacka Sasina.

 

Organizatorzy