Prywatne śmietnisko na terenie HOSiR

Od dwóch dni, a właściwie nocy, ktoś (?) wyrzuca swoje domowe śmieci w okolicach placu zabaw na terenie HOSiR, a nawet na terenie samego placu.

Reklamy

W połowie m-ca sierpnia br. na środku boiska treningowego koło Domu Nauczyciela jacyś dowcipnisie rozpalili sobie ognisko. Po naszej interwencji w Straży Miejskiej ilość ognisk zwiększyła się do kilkunastu, w tym pod boksami zawodników.

Od dwóch dni, a właściwie nocy, ktoś (?) wyrzuca swoje domowe śmieci w okolicach placu zabaw na terenie HOSiR, a nawet na terenie samego placu (tak było w nocy z 8 na 9.09, kiedy rozsypano nieznanego pochodzenia środki oraz rozrzucono makulaturę).

Śmieci z „ostatniej nocy” pokazujemy na niżej zamieszczonych zdjęciach.

Na zdjęciach widoczny jest m.in. kask rowerowy (na innym zdjęciu mamy też koło rowerowe), więc zapewne właścicielem śmieci jest miłośnik jazdy rowerem. Widoczne są także tarcze strzelnicze małych rozmiarów oraz ze śladami dobrych trafień, a więc zapewne jest to także „wyborowy strzelec”. Może te szczegóły pomogą komuś zidentyfikować tego „ktosia”?

Aktualnie pracownicy HOSiR przeglądają także materiały z monitoringu wizyjnego, może kamera uwieczniła sprawcę zaśmiecenia?


źródło i fot. mksuniahrubieszow.pl