Przebijał opony ukrytym w lasce szpikulcem

Hrubieszowscy policjanci ustalili i zatrzymali 63-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Hrubieszowa odpowiadać będzie za zniszczenie mienia. 63-latek przebijał opony w samochodach przy pomocy specjalnego szpikulca umieszczonego w lasce. Powstałe straty szacowane są na ponad 1000 złotych. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że kiedyś ktoś również przebił opony w jego aucie. Teraz za zniszczenie mienia grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklamy

Hrubieszowscy policjanci ustalili i zatrzymali 63-latka, który specjalnie zamontowanym w lasce szpikulcem przebijał opony w samochodach.  Do pierwszego z takich zdarzeń doszło w styczniu bieżącego roku. Wówczas 63-latek przebił opony dostawczego vw. Powstałe straty oszacowane zostały na kwotę 600 zł.  Następnych zniszczeń dokonał w połowie października przebijając opony w kolejnym volkswagenie oraz w volvo. Tym razem straty wyniosły 750 zł.

63-latek tłumaczył policjantom, że kiedyś, ktoś także zniszczył opony w jego aucie. Miał o to żal i chciał wyładować swoją złość. Sposobem na to miał być odwet i zemsta na właścicielach innych pojazdów.  
 
Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz odpowie za zniszczenie mienia za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
 
Źródło: KPP w Hrubieszowie (EK)

 

Zobacz także styczniowy artykuł na LubieHrubie:

Reklamy

Poszukiwany przebijacz opon zarejestrowany przez kamerę»