Przedszkolaki z odblaskiem

Wczoraj hrubieszowscy policjanci gościli w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Hrubieszowie. Mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po drodze oraz podczas codziennych zabaw. Najszerszy uśmiech na dziecięcych buziach wywołała wizyta maskotki hrubieszowskich policjantów sierżanta Lwa, który rozdał dzieciom odblaski.

Reklamy

 

Wczoraj hrubieszowscy policjanci udali się z wizytą do grupy maluchów w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Hrubieszowie. Mundurowi przekazali dzieciom, jak bezpiecznie zachować się na drodze oraz podczas codziennych zabaw w przedszkolu, domu czy na placu zabaw. Dzieci miały wiele pytań oraz dzieliły się wieloma trafnymi spostrzeżeniami.

Na koniec spotkania maluchy otrzymały opaski odblaskowe, które zobowiązały się nosić zgodnie z ich przeznaczeniem. Wielką radość na dziecięcych buziach wywołała wizyta w przedszkolu maskotki hrubieszowskiej policji – sierżanta Lwa.

Policjanci od początku roku szkolnego przeprowadzili wiele spotkań i pogadanek z dziećmi i młodzieżą z terenu całego powiatu. Cieszymy się również, że mogliśmy rozdać najmłodszym łącznie około 1000 sztuk odblasków, które ufundowało dla dzieci Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, Urząd Gminy w Hrubieszowie oraz WORD w Chełmie.

 

źróło i fot. KPP Hrubieszów (EK.)