Rada Młodych!

Wreszcie nadszedł czas dla nas młodych, aby przejąć sprawy w swoje ręce! Od nas będzie zależeć życie kulturalne miasta! Spokojnie to żadne żarty, wprawdzie Prima Aprilis za pasem, ale jeszcze nie dziś!

Reklamy

br />Pani Emilia Felisiak nowa władza HDK, organizuje przy swym boku Rade Młodych…
Cóż to jest i jak będzie działać…

Programowa Rada Młodych była już wcześniejszym pomysłem, słyszałam o nim już podczas pierwszej rozmowy z nową p. dyrektor, gorąco popierałam i zobowiązałam się pomagać w miarę możliwości. To też tak czynię! Chcę Was poinformować, a zarazem gorąco zaprosić w imieniu p. Felisiak, jak i swoim własnym do współpracy i zaangażowania w ten projekt, który na pewno wymaga docenienia! Dla wszystkich tych, którym los naszego poczciwego Domu Kultury nie jest obojętny taka forma pracy, w budowaniu i kształtowaniu nowego wizerunku tego szarego budynku na pewno wyda się ciekawą i godna poświęcenia swojego czasu.

Organizowane jest to przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy zawsze sceptycznie podchodzą do działań kulturalnych jakie mają miejsce właśnie w HDK-u, a uważają siebie za osoby twórcze z wieloma pomysłami. To właśnie oni powinni przyjść na zebranie i wziąć się do roboty, a spodziewane i zapewne efektowne skutki pojawią się bardzo szybko.

Zebranie odbędzie się 1 kwietnia 2006r. w kawiarni HDK o godzinie 14.00. Proszę nie traktować tej daty z przymrużeniem oka, jest to zupełnie poważna sprawa! Szczerze zachęcam do działania i współpracy! Na pierwszym zebraniu p. dyrektor planuje wybrać zarząd tej rady, który oczywiście będzie nad sobą miał opiekuna, czy to w osobie wybranego instruktora, a może samej p. Felisiak.

Jeśli ma dla Ciebie znaczenie to co dzieje się w mieście Hrubieszów. Uważasz, że jest za mało koncertów, spotkań z poezją, dodatkowych kółek zainteresowań, koniecznie przyjdź! Twój pomysł może okazać się przebojem!

1 kwiecień 2006r. 14.00 kawiarnia HDK – każdy gimnazjalista, licealista, student mile widziany!