Radio Taxi – taxi z tradycjami – powraca!

RADIO TAXI powraca! A wraz z nim jeszcze lepsza i bezkonkurencyjna obsługa, a także pełen profesjonalizm.

Reklamy

 

Szanowni Państwo! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom pragniemy poinformować, że nastąpił rozłam dwóch największych korporacji taksówkarskich działających na rynku hrubieszowskim.

Dzięki temu RADIO TAXI powraca dla Was, a wraz z nim jeszcze lepsza i bezkonkurencyjna obsługa, a także pełen profesjonalizm.

Kilka miesięcy współpracy z inną korporacją utwierdziło nas w przekonaniu, że Wy jako nasi klienci jesteście dla nas najważniejsi i nie możemy Was narażać na różne ceny przejazdu na tej samej trasie, a także na  brak zaangażowania w wykonywaną pracę.

Pragnąc zapewnić Wam usługi na najwyższym poziomie oraz ceny jasne i przejrzyste, zebraliśmy solidny i niezastąpiony zespół pracowników RADIO TAXI i odłączyliśmy się od korporacji, która miała inną politykę prowadzenia usług taksówkarskich.

Jednocześnie przepraszamy Was za błąd, który popełniliśmy tkwiąc w świadomości, że połączenie z inną korporacją uczyni nas solidniejszą firmą.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na naprawdę szerokie spojrzenie  na oczekiwania Klientów.

Nasza firma powstała z marzeń i pasji. Nadal na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie oraz satysfakcję Klientów.

RADIO TAXI Hrubieszów to tradycja, jakość, kultura i nowoczesność. Dbamy o to, by klient czuł się z nami bezpiecznie, komfortowo, a jakość usług była na jak najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, która Gwarantuje punktualność oraz bezpieczną i komfortową podróż do celu.

 

Jesteśmy dla Was zawsze 24h/7 pod nr:

(84) 196-23;

(84)-696-41-93;

511-011-511

http://www.radiotaxi.hrubieszow.info/

 

Pozdrawiamy – zespół RADIO TAXI.


Grafika – mat. sponsora