Ramka na zdjęcia – na jaką się zdecydować?

Z całą pewnością można obecnie liczyć na szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych ramek na zdjęcia. Dostępne są one w różnych rozmiarach, kolorach, kształtach i nawet w wersjach ciekawie zdobionych. Wszystko to sprawia, że nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem ramki dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb, preferencji i możliwości finansowych.

Reklamy

 

Dostępne są zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Możliwe jest nawet kupienie cyfrowej ramki, która jest w stanie pomieścić tysiące zdjęć. Mamy więc ogromne pole do popisu.

Ramka na zdjęcia – na jaką się zdecydować?

Ramka na zdjęcia stanowi świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jest to uniwersalny i zawsze mile widziany upominek. Dzięki nim możliwe jest wyeksponowanie swoich ulubionych fotografii i nadanie wnętrzu charakteru. Sama bowiem ramka stanowi już miłą dla oka atrakcję. Zaleca się dobierać ramki do zdjęcia zgodnie z charakterem fotografii. Znacznie ma też wystrój wnętrza i nasze osobiste upodobania. Klasyczne ramki charakteryzują się prostą formą i eleganckim wyglądem. Świetnie sprawdzają się na prezent dla znajomego z pracy czy też przełożonego. Rodzinne fotografie również bardzo dobrze się w nich prezentują. Tak naprawdę to sprawdzają się one niemalże w każdym pomieszczeniu, niezależnie od bieżących trendów. Inną opcja są ramki typowo ozdobne, czyli o ciekawych kształtach i zdobione motywami. Jest to świetny wybór, jeśli kupujemy ramkę do oprawienia fotografii dzieci. Można je praktycznie dopasować do każdej okazji.

Jeszcze inną opcją są ramki na zdjęcia aluminiowe, do których można włożyć niemalże wszystkie rodzaje fotografii. Pięknie prezentują się zarówno w pomieszczeniach tradycyjnych, jak i tych nowoczesnych. Jeśli zaś we wnętrzu znajdują się drewniane meble, to uzupełnieniem wystroju będą ramki drewniane. Świetnie wyglądają w połączeniu ze starymi fotografiami. Sprawdzą się również w nowoczesnych wnętrzach. Uniwersalnym rozwiązaniem będzie zakup białych i czarnych ramek, szczególnie w przypadku pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym.

Jak dobierać ramki na zdjęcia?

Jako, że obecnie mamy spore możliwości aranżacyjne dzięki bogatemu asortymentowi, warto poeksperymentować – mieszając formy i rozmiary ramek na zdjęcia. Przyjęło się, że zdjęcia w jednym ramiarze stały się po prostu nudne. Oprócz dobierania ramek, niezwykle ważną kwestią jest ich rozmieszczenie. Z całą pewnością nie trzeba wieszać ramek na ścianę od linijki. Znacznie ciekawszy efekt można uzyskać, rozrzucając je na ścianie. Warto także łączyć zdjęcia z grafikami czy też słowami. Inną opcją jest połączenie kolorowych zdjęć z tymi czarno-białymi.

 

Źródło: Sklep z ramkami Fotosklep55

 

 

fot. mat. sponsora