Raport drogowy

HrubieszówPowiat hrubieszowski

Reklamy

Podczas minionego weekendu na terenie powiatu hrubieszowskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. W wyniku tych zdarzeń trzy osoby odniosły obrażenia i trafiły do szpitala. Ujawniono również trzech nietrzeźwych kierujących.

Podczas minionego weekendu na terenie powiatu hrubieszowskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. Pierwszy z nich miał miejsce w niedzielę 9 sierpnia po godzinie 21:00 w miejscowości Mircze. 20 – letni kierujący samochodem osobowym m-ki Opel Astra, przewożąc troje pasażerów, na łuku jezdni, prawdopodobnie w wyniku pęknięcia opony, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do rowu i dachował. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznało dwoje pasażerów, którzy jechali na tylnych siedzeniach i nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. W/w zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Do drugiego wypadku doszło również w niedzielę w miejscowości Mieniany. 51-letni kierujący samochodem osobowym m-ki Volvo zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze, pojazd zarzuciło, po czym zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Jak ustalono, mężczyzna jechał sam. W wyniku tego zdarzenia doznał urazu kończyn dolnych i złamania kręgosłupa. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na stan trzeźwości. Pobrano krew do badań.

info
KPP Hrubieszów

Hrubieszow LubieHrubie 2009