Raport drogowy

W piątkowe popołudnie w Hrubieszowie przy ulicy Nowej doszło do wypadku drogowego. Kierujący hondą 23-latek, potrącił 39-letnią kobietę, która nagle wyszła na jezdnię zza pojazdu ciężarowego. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala. Kierujący i piesza byli trzeźwi.

Reklamy

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali ponadto 3 nietrzeźwych kierujących. Promilowego rekordzistę zatrzymano w sobotę w Hrubieszowie. 57-letni mieszkaniec miasta, jadąc fordem miał prawie 3, 5 promila alkoholu w organizmie. Policja po raz kolejny apeluje o rozwagę i mądrą, bezpieczną jazdę. Kierowanie pojazdem to odpowiedzialność, nie tylko za siebie, ale i za wszystkich uczestników ruchu.

W piątkowe popołudnie Dyżurny Centrum Ratownictwa w Zamościu powiadomił Dyżurnego Policji, że w Hrubieszowie przy ulicy Nowej doszło do wypadku drogowego. Na miejsce udali się policjanci, którzy ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Honda Accord 23-latek, potrącił 39-letnią kobietę, która nagle wyszła na jezdnię zza pojazdu ciężarowego. Kobieta prawdopodobnie chciała dojść do sklepu. Piesza z urazem głowy trafiła do szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali ponadto 3 nietrzeźwych kierujących. Promilowego rekordzistę zatrzymano w sobotę w Hrubieszowie przy ulicy Kilińskiego. 57-letni mieszkaniec miasta, jadąc samochodem marki Ford Fiesta miał prawie 3, 5 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Policja po raz kolejny apeluje o rozwagę i mądrą, bezpieczną jazdę. Kierowanie pojazdem to duża odpowiedzialność, nie tylko za siebie, ale i za wszystkich uczestników ruchu.

***

Info:
KPP w Hrubieszowie (EK)