Raport drogowy

HrubieszówPowiat hrubieszowski

Reklamy

Podczas minionego weekendu na terenie powiatu hrubieszowskiego policjanci zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierujących. Nietrzeźwy kierujący był również sprawcą wypadku drogowego do jakiego doszło w sobotę w miejscowości Kopyłów.

***

Podczas minionego weekendu na terenie powiatu hrubieszowskiego policjanci zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierujących. Najwięcej promili w organizmie miał 48 – letni mieszkaniec gminy Mircze, który jadąc rowerem w miejscowości Siekierzyńce miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Również alkohol był jedną z przyczyn wypadku drogowego do jakiego doszło w sobotę w miejscowości Kopyłów. 20 – letni kierujący samochodem osobowym marki Trabant w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze doprowadził do potrącenia 17 – letniego pieszego idącego poboczem. Po potrąceniu, kierujący uderzył w przydrożny budynek mieszkalny. W wyniku tego zdarzenia pieszy doznał urazu głowy i kręgosłupa, przewieziono go do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Natomiast 20 – letni kierujący, jak się okazało, był nietrzeźwy, miał 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

***

info
KPP w Hrubieszowie

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009