Reklama na stadionie HOSiR

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Zachęcamy Państwa do reklamowania swojej firmy, a zarazem sponsorowania hrubieszowskiego klubu. Poniżej oferta reklamy Państwa firmy na stadionie, HOSiR gdzie swoje mecze rozgrywa MKS UNIA Hrubieszów.

Chcemy być silnym klubem, skupiającym lokalne przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, które poprzez partnerską współpracę w obszarze biznesowym i społecznym będą wspierały rozwój hrubieszowskiego sportu.

Unia Hrubieszów to nie tylko pierwsza drużyna, to również szeroko zakrojona działalność na rzecz szkolenia młodzieży. Pod skrzydłami klubu trenują dziesiątki chłopców, marzących o karierze piłkarskiej. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy wielu firm, w niedalekiej przyszłości będziemy mogli naszych wychowanków zobaczyć na boisku, prowadzących pierwszą drużynę Unii do kolejnych zwycięstw. Chcielibyśmy, aby mecze naszego klubu oglądały całe rodziny, a uprawianie sportu było dla młodych ludzi sposobem na pożyteczne spędzanie wolnego czasu.

Unia Hrubieszów to również sekcja lekkoatletyczna, jak i odnosząca duże sukcesy sportowe sekcja podnoszenia ciężarów, która będzie reprezentować nasz klub w pierwszej lidze, zarówno przez kobiety, jaki i mężczyzn.

Zachęcamy Państwa do współpracy jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Sponsoring pojmujemy, jako obustronne zaufanie. Nie podejmujemy się zadań, których nie jesteśmy w stanie spełnić. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku firmy a nam pomoc ta, umożliwi zrealizowanie ambitnych celów sportowych.

***

Oferta „reklama na stadionie” to:

– Reklama w postaci banera reklamowego umieszczonego na ogrodzeniu wokół boiska sportowego znajdującego się przy ulicy Cieslieczuka 2 oraz na budynku spikerki,

– Umieszczenie banera reklamowego następuje na zasadzie umowy pisemnej pomiędzy firmą reklamującą się, a HOSiR,

– Umowa zawierana jest na okres jednego pełnego roku kalendarzowego,

Więcej szczegółów uzyskają Państwo w sekretariacie klubu znajdującego się w hali sportowej HOSiR przy ul. Ciesielczuka 2 lub pod numerem telefonu: 084 696 30 75.

Można również w tej sprawie kontaktować się z autorem tekstu:

Krzysztof Jóźwik
Adres e mail: e-mail: jozekuh@wp.pl

Numer telefonu: 507 443 158.

Szczegółowe rozmieszenie banerów reklamowych oraz ich cena (netto za 1 rok, podstawowy moduł o wielkości 280×80 cm) obrazuje mapka zamieszczona poniżej.

opracował – Józek

Hrubieszów

Hrubieszow LubieHrubie 2009