Reklama Twojej firmy na Lubiehrubie


Żyjemy w czasach, w których Internet jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się medium. Zarówno papierowe gazety, jak i radio czy telewizja coraz bardziej poważnie podchodzą do możliwości nadawania w sieci. Wszystkie szanujące się firmy posiadają własne strony internetowe.

Reklamy

Budując swój wizerunek, zamieszczają reklamy w prasie, telewizji, telewizji kablowej czy na największych portalach w Polsce.

br />Lubiehrubie jest jedną z najbardziej poczytnych gazet internetowych w naszym regionie. Czytają nas nie tylko w całej Polsce, lecz również na wszystkich kontynentach świata.

Reklamy

Dostajemy mnóstwo e-maili od ludzi mieszkających poza rodzinnymi stronami z gratulacjami za pomysł serwisu informacyjnego, rejestrującego bieżące wydarzenia mające miejsce w Hrubieszowie i będącego jedyną ich współczesną kroniką.

Lubiehrubie nie tylko promuje nasz region poza jego granicami – dokumentując życie codzienne Hrubieszowa buduje jedyne jego archiwum i przyczynia się znacząco do tego, że informacje o czasach obecnych nie przepadną w historycznej otchłani zapomnienia.

Banery reklamowe są widoczne za każdym razem, gdy internauta wchodzi na stronę i czyta newsy, a Lubiehrubie to ponad 100 tysięcy odsłon miesięcznie i statystyka ta ciągle rośnie.

Nie pozostanie to z pewnością bez wpływu na budowę wizerunku reklamujących się u nas firm czy instytucji.

Zapraszamy do współpracy!