Rekord Polski w tańcu poloneza w wielu lokalizacjach! Zatańczono również w Hrubieszowie

Kilka największych, wspólnych lokalizacji zorganizowano w: Parku Zwierzyńczyk w Zwierzyńcu, na Rynku Miejskim w Szczebrzeszynie, na Rynku Wielkim w Zamościu, na Rynku Miejskim w Hrubieszowie oraz w Biłograju.

Reklamy

 

Rekordowy Polonez na 100-lecie Odzyskania Niepodległości – przedsięwzięcie, którego podjęły się szkoły i placówki oświatowe z obszaru działania Kuratorium Oświaty w Lublinie, przeszło do historii. Uczniowie, nauczyciele, rodzice, przedstawiciele lokalnych władz i goście honorowi –  połączyli swoje siły, aby wspólnie ustanowić Rekord Polski na najwięcej osób tańczących poloneza w wielu lokalizacjach. Liczba uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

W największej w kraju próbie ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących poloneza jednocześnie w wielu lokalizacjach udział wzięło aż 11 421 uczestników ze 169 różnych szkół i placówek oświatowych z obszaru działania Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom z terenu naszego miasta –  koordynatorzy akcji: Alicja Borkowska Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie, Danuta Krawczuk Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie, Bożena Florek Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie, Zbigniew Petruczynik Zespół Szkół nr 1  w Hrubieszowie.

 

Więcej o rekordzie na:

https://biurorekordow.pl/tag/polonez/

 

źródło: biurorekordow.pl, Przedszkole nr 5
Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Zatańczyli poloneza dla Niepodległej 

WIADOMOŚCI – Polonez na hrubieszowskim Rynku w obiektywie Foto-Wrzos i z drona Bruna 

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Polonez dla Niepodległej