6 grudnia 2023

Rodzinny obiad w Lublinie? Pizza, której jakość nie budzi wątpliwości

Bycie mamą wiąże się z wieloma wyzwaniami dnia codziennego. Wśród licznych obowiązków trudno znaleźć czas na planowanie posiłków. Dzieci wymagają kreatywności i szybko nudzą się im tradycyjne potrawy. Przyznaj się, Ty tez masz czasem dość ziemniaków z kurczakiem. Odgrzewanie wczorajszych posiłków powinno być rzadkością.

Reklamy

 

Sprawdzona pizzeria w Lublinie

Jeśli wracasz zmęczona z pracy, to nic dziwnego, że nie masz ochoty poświęcać zbyt wiele czasu na gotowanie. Spaghetti może być wybawieniem, gdy masz gorszy dzień i bardzo się śpieszysz, jednak pamiętaj, że zbyt często podawane znudzi się Twoim pociechom. Jak przerwać tę obiadową rutynę? Zabierz rodzinę do pizzerii! Wybierz jednak taką, która oferuje dania najwyższej jakości. Jeśli marzysz o odpowiednio wypieczonym cieście ze świeżymi składnikami i ciągnącym się serem, to wybierz lokal, który cieszy się dobrą renomą. Fakt, istnieje wiele pizzerii, które mają nienajlepszą opinię. Stawiają one często na ilość, a nie na jakość. Chlubnym wyjątkiem jest miedzy innymi Domino’s Pizza w Lublinie. Podawane w niej pizze doceniane są na rynku od 50 lat. Sieć pizzerii Domino’s Pizza wielokrotnie uzyskała tytuł  Pizza Chain of the Year”. Przyznaje go magazyn skupiający producentów i dostawców pizzy – „Pizza Today”. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: https://www.dominospizza.pl/.

Pizza w Lublinie – przyjemność, na którą możesz pozwolić swoim pociechom

Odpowiednie nawyki żywieniowe kształtuje się od najmłodszych lat. Jeśli teraz nauczysz swoje dzieci, że powinny przywiązywać wagę do jakości spożywanych posiłków, w przyszłości będą odpowiedzialnie dobierać produkty spożywcze. Fast foody są niezwykle popularne wśród młodzieży, bary szybkiej obsługi kuszą smakiem frytek i hamburgerów. Część rodziców zabrania dzieciom jedzenia tego typu posiłków. Nie jest to najlepsze rozwiązanie. Wiele mówi się o tym, by uczyć dzieci świadomości, używać merytorycznych argumentów i w ten sposób wpływać na ich sposób myślenia. Pokaż dziecku, że wysokiej jakości pizza jest dużo smaczniejsza od tej niezdrowej. Zabierz je do lokalu, w którym zje posiłek w miłej atmosferze i na własnej skórze przekona się, że takie spędzanie czasu jest o wiele przyjemniejsze niż pośpieszny lunch w barze z hamburgerami. Pamiętaj, jesteś wzorem dla swojego dziecka. Nie możesz ochronić go przed całym złem tego świata. Jeśli oczekujesz, że będzie pożywiało się tylko owocami i warzywami, to czeka Cię bolesne rozczarowanie. Sama też przecież lubisz czasem wyskoczyć na dobrą pizzę, prawda? Zabierz dziecko do Domino’s Pizza w Lublinie, a na pewno się nie rozczarujesz! 

Reklamy

Obiad jako okazja do spędzenia czasu z rodziną

Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza, to oczywiste. Aby we wspólne posiłki nie wkradła się nuda, zabieraj czasem dzieci i męża do restauracji. Zmiana miejsca wpłynie pozytywnie na Wasze relacje. Wyjście z domu jest dobrą okazją do aktywnej rozmowy. Każdy musi oderwać się od swoich obowiązków. Syn nie ma możliwości powrotu do grania na komputerze po 20 minutach, a córka musi na chwilę przestać rozmawiać online ze swoim chłopakiem. Ty masz dodatkową motywację do zadbania o swój strój, co na pewno nie umknie uwadze męża. Dobrym pomysłem jest, by w trakcie wspólnych wyjść mieć wyłączony telefon. Świat się nie zawali, jeśli przez dwie godziny będziecie nieosiągalni. Skupcie się na sobie. Nie pozwólcie, by rozmowy przy wspólnych posiłkach kojarzyły się Wam wyłącznie ze świętami. Kto wie, może takie wyjścia na obiad staną się Waszą tradycją. Wspólne rytuały są potrzebne. Pozwalają na zacieśnienie więzów i są świetną okazją do zwierzeń. W dzisiejszych czasach trudno o moment, w którym możemy się zatrzymać i okazać bliskim, jak bardzo są dla nas ważni. Nie pozwól, by rodzinne obiady służyły jedynie zaspokojeniu uczucia głodu. Niech będą one czasem wspólnego cieszenia się posiłkiem i miłym towarzystwem. 

Wspólne wyjście na pizzę

Coraz trudniej przekonać Ci dzieci do spędzania wspólnie czasu? Jeśli zaproponujesz im. wyjście do pizzerii, to na pewno zareagują entuzjastycznie. Zabierz je w miejsce, w którym będą mogły zjeść tradycyjną pizzę w Lublinie. Wejdź też koniecznie tutaj: blog Okiem Mamy, aby poznać przepis znanej blogerki na pizzę własnej roboty.

 

 

(tekst i fot. mat. sponsora)