8 grudnia 2023

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 – ZDJĘCIA

1 września 2021 roku, o godzinie 9.00, w hrubieszowskim Zespole Szkół Nr 1, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

Reklamy

Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Aneta Karpiuk – Starosta Hrubieszowski, która podkreśliła, jak ważną rolę, w karierze zawodowej i rozwoju młodego człowieka, pełni szkoła.

W kontekście 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej, nawiązała także do ciągle cennej wartości, jaką jest wolność. Gościliśmy także Panią Teresę Perechubko-Mirosław – Przewodniczącą Zarządu Rady Rodziców. Obie Panie podziękowały za dobrą współpracę dotychczasowemu Dyrektorowi naszej szkoły – Panu Markowi Kozielewiczowi.
Złożyły także życzenia i gratulacje nowemu Dyrektorowi Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – Pani Annie Wiśniewskiej, która od dziś pełni tę odpowiedzialną funkcję.

Reklamy

Montaż słowno – muzyczny, który przygotowali uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, upamiętniał wydarzenia z 1 września 1939 roku, kiedy to wojska niemieckie przekroczyły granice Rzeczypospolitej.

Część artystyczna w humorystyczny sposób przypominała także o nowym roku szkolnym.

Jeszcze raz, wraz z Panią Anną Wiśniewską – Dyrektorem Szkoły, życzymy wszystkim, zwłaszcza uczniom klas pierwszych, aby znaleźli tu swoje miejsce, by odczuwali przyjazną, życzliwą atmosferę, która służy rozwijaniu wiedzy, umiejętności i zainteresowań oraz zawieraniu trwałych przyjaźni.

­

Info i foto: ZS Nr 1


Zobacz też:

Hrubieszów: Spotkanie z mistrzynią olimpijską Małgorzatą Hołub-Kowalik – ZDJĘCIA

Hrubieszów: Spotkanie z mistrzynią olimpijską Małgorzatą Hołub-Kowalik – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie