28 września 2023

Ruda z Red Lips, Baflo i miejmy nadzieję… Hrubieszów

Pierwszy odcinek nowego programu TV Puls „Szalone fabryki polskiej muzyki!”, który poprowadzi Ruda z Red Lips pokaże, co się stanie gdy rockmenka nagrywa piosenkę z zespołem disco polo. Bohaterem odcinka będzie grupa Baflo z Werbkowic. Miejmy nadzieję, że w programie zaistnieje również Hrubieszów, gdzie w lipcu kręcono do niego zdjęcia.

Reklamy


Czy to możliwe, żeby połączyć tak różne gatunki muzyczne? Jak Ruda poradzi sobie z tym karkołomnym wyzwaniem? Odpowiedź poznamy już w poniedziałek, 3 października, o godz. 20.00 w TV Puls. Nie możecie tego przegapić!

Popularna wokalistka – Ruda – wraz z zespołem Red Lips podbiła polską scenę muzyczną występem  w programie „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Jej przebój „To co nam było” ma jużprawie 29 milionów odsłon na YouTubie. Teraz w programie „Szalone fabryki polskiej muzyki!” Ruda wyruszy w Polskę z misją nagrania piosenek z zespołami z różnych zakątków kraju. Efekty tej współpracy będzie można usłyszeć już wkrótce na płycie „Szalonych fabryk polskiej muzyki!”.

Reklamy

W pierwszym odcinku programu Ruda uda się na Podlasie i spotka z zespołem discopolo Baflo, twórcą hitu „Ona jest taka piękna”, piosenki, która ma już 10 milionów odtworzeń na YouTubie.

Ruda pozna prawdziwe życie zespołu i ludzi z jego otoczenia. Kąpiel w piwie, jazda ciągnikiem, podrywanie dziewczyn w starym stylu oraz podlaska impreza – to tylko niektóre z atrakcji, które zmuszą Rudą do myślenia, jaka powinna być jej wspólna piosenka z zespołem Baflo.

Reklamy

Czy to się uda? Czy Ruda zrozumie podlaski styl życia i zabawy? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w TV Puls już w poniedziałek 3 października, o godzinie 20:00.


„Szalone fabryki polskiej muzyki!”:

premiera w TV Puls:

poniedziałek,3 października, godz. 20:00

emisja premierowych odcinków:

każdy piątek, godz. 19:00


Zapowiedź programu: Wideo

https://www.facebook.com/RedLipsMusic/posts/1436013179760037

 


 

Zobacz też:

Wokalistka Red Lips w Hrubieszowie