Ruszyła Akademia Staśka on-line!

Zajęcia zdalne pozbawiły nas możliwości zapraszania Was do naszych szkolnych pracowni, ale nie powstrzymało nas to od poszukiwania sposobów dzielenia się naszymi zainteresowaniami, pasją i kreatywnością.

Reklamy

Serdecznie zapraszamy na nową formę naszych spotkań. Przygotowaliśmy dla Was krótkie filmiki z różnych dziedzin wiedzy: wykorzystaliśmy dostępne w domu produkty, aby pokazać ciekawe doświadczenia, nagraliśmy je wraz z komentarzem i będziemy systematycznie umieszczać na szkolnej stronie.

Jesteśmy przekonani, że znowu zaciekawimy Was nauką i zachęcimy do odkrywania tajemnic wiedzy. Zwróćcie uwagę na to, że autorami filmów, prowadzącymi, lektorami, autorami grafiki i animacji jesteśmy my – Wasi starsi koledzy i koleżanki – zachęcamy do udziału w naszych spotkaniach.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość- to są nasze pierwsze, amatorskie próby. W czasie realizacji napotkaliśmy wiele trudności. Począwszy od technicznych, a skończywszy na zwyczajnej ludzkiej  nieśmiałości. Mamy nadzieję, że nasza praca rozbudzi w was ciekawość świata i być może odnajdziecie w sobie żyłkę eksperymentatora.

Dołączcie do nas i dobrze się bawcie!

Akademia Staśka

(info, wideo: LO Staszic, youtube.com)


Zobacz też:

Staszic: Iza Mrozowska laureatką ogólnopolskiego etapu „Żywej klasyki”! – WIDEO

Staszic: Iza Mrozowska laureatką ogólnopolskiego etapu „Żywej klasyki”! – WIDEO

LubieHrubie na Instagramie