Siedem powodów do radości w hrubieszowskim szpitalu – ZDJĘCIA

W szpitalu w Hrubieszowie, na przełomie roku, mamy aż 7 powodów do radości! W nowym przywitaliśmy już troje maluszków, pod koniec ubiegłego urodziło się czworo.

Reklamy

W nowym przywitaliśmy już troje maluszków, które przyszły na świat 1 i 3 stycznia. Z kolei, 30 i 31 grudnia w naszym szpitalu urodziło się czworo dzieci – to te nieco bardziej niecierpliwe, które już poza brzuchem Mamy chciały pożegnać stary rok.

Witamy na świecie Jana i Michała, Justynę i Wiktora, którzy przyszli na świat 30 grudnia i w Sylwestra oraz Amelię Zuzannę, którą powitaliśmy w Nowy Rok o 16:45 i Lilianę, która przyszła na świat także 1 stycznia o 19:35, a także Szymona, który urodził się 3 stycznia. Z całego serca gratulujemy Rodzicom!

Z tej wyjątkowej okazji, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie obdarowało dzieci wyprawkami na pierwsze dni życia, w których znalazły się pieluchy, kosmetyki do pielęgnacji, ubranka, koce, termometry bezdotykowe oraz zabawki. Wyprawki przekazali: Aneta Karpiuk – Starosta Powiatu Hrubieszowskiego wraz z Zastępcą Dyrektora ds. medycznych i Ordynator Oddziału Ginekologiczno – Położniczego.

Wyprawki zostały przekazane na ręce Mam. Na ósmego maluszka wyprawka jeszcze czeka. Wieści niosą, że już za kilka godzin może pojawić się na świecie!

Po wręczeniu wyprawek starosta Aneta Karpiuk nie kryła zadowolenia z faktu, że nowy rok z tą liczbą urodzin będzie dobrym prognostykiem dla hrubieszowskiego szpitala, ale i bardzo optymistycznym dla powiatu.

– Narodziny dzieci to dla nas wielka radość. Cieszymy się i dziękujemy, że Starostwo przekazało wyprawki dla noworodków urodzonych w naszym Szpitalu. Narodziny dziecka, to zawsze wielkie wydarzenie dla całej rodziny – mówi dyrektor Szpitala lek. med. Dariusz Gałecki – A jeśli jeszcze przychodzi ono na świat jako pierwsze, drugie lub trzecie w naszym szpitalu, to cała sytuacja naprawdę mocno zapada nam wszystkim w pamięć.

(info i fot. SPZOZ w Hrubieszowie)


Zobacz też:

Hrubieszów: Szczepienia przeciwko COVID-19 rozpoczęte. Pierwszy zaszczepiony został dyrektor

Hrubieszów: Szczepienia przeciwko COVID-19 rozpoczęte. Pierwszy zaszczepiony został dyrektor – ZDJĘCIA