Sierżant Lew w Przedszkolu nr 2

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci spotkali się w dziećmi i ich wychowawcami z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Hrubieszowie. Wielki uśmiech na dziecięcych buziach wywołała maskotka hrubieszowskiej policji sierżant Lew. Na koniec najmłodsi dostali słodycze i wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Reklamy


Dzisiaj w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Hrubieszowie odbyło się spotkanie policjantów z dziećmi i ich wychowawcami.

Mundurowi przypomnieli najmłodszym zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz ostrożności i rozwadze podczas ich codziennych zabaw. Przestrzegano dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Najmłodsi wykazali się dużą wiedzą. Dzieci nie miały najmniejszych problemów z podaniem numerów alarmowych, czy chociażby objaśnienia zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Reklamy

Przy okazji dzisiejszej wizyty hrubieszowscy policjanci podarowali przedszkolakom sadzonkę dębu , którą otrzymali od Nadleśnictwa Strzelce. Dąb zostanie posadzony na placu przy przedszkolu.

Podczas spotkania wielką radość na dziecięcych buziach wywołała wizyta maskotki hrubieszowskiej policji – sierżanta Lwa.

Dzieci chętnie witały się z maskotką. Na koniec najmłodsi dostali słodycze i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)