Sierżant Lew z wizytą u przedszkolaków i pierwszaków

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci spotkali się z dziećmi i ich wychowawcami z Miejskiego Przedszkola Nr 3 oraz z pierwszakami z Zespołu Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie. Wielki uśmiech na dziecięcych buziach wywołała maskotka hrubieszowskiej policji sierżant Lew. Na koniec dzieci dostały odblaski i wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Reklamy


Dzisiaj w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Hrubieszowie oraz w klasie pierwszej ZSM Nr 2 w Hrubieszowie odbyło się spotkanie policjantów z dziećmi i ich wychowawcami.

Mundurowi przypomnieli najmłodszym zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz ostrożności i rozwadze podczas ich codziennych zabaw w domu przedszkolu, czy szkole.

Przestrzegano dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Najmłodsi wykazali się dużą wiedzą. Dzieci nie miały najmniejszych problemów z podaniem numerów alarmowych, czy chociażby objaśnienia zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Podczas spotkania wielką radość na dziecięcych buziach wywołała wizyta maskotki hrubieszowskiej policji – sierżanta Lwa.

Dzieci chętnie witały się z maskotką. Na koniec wszyscy dostali odblaski i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.


źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)