Skafander nr 3 – poszukiwania nowej Miss

Wiosna już na dobre wróciła do kraju. Z tej okazji gazeta „Skafander” w nowym numerze ogłosiła konkurs Miss Skafandra 2015. W konkursie mogą wziąć udział uczennice szkół ponadgimnazjalnych z hrubieszowskich szkół.

Reklamy

 

Dla laureatek przewidziano atrakcyjne nagrody – sesja zdjęciowa wykonana przez prestiżowe Studio Fotografii Słodko-Gorzko, bony na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, kalendarze z własnymi zdjęciami na rok 2016, fotoprezenty oraz nagrody niespodzianki. Redakcja podkreśla, że ilość nagród może jeszcze ulec zwiększeniu. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać wiadomość na adres skafander.info@gmail.com w której trzeba załączyć swoje zdjęcie oraz następujące informacje – imię i nazwisko, nazwę szkoły oraz kilka słów o sobie.

Z tematów związanych z Hrubieszowem „Skafander” pisze o sukcesie Klaudii Mielniczuk. Gazeta obdarza uczennicę ZS nr 1 w Hrubieszowie tytułem „najlepszej fryzjerki w województwie”. Wszystko za sprawą zdobycia przez nią pierwszego miejsca w kategorii wyciskanie fal na mokro podczas Mistrzostw Fryzjerstwa w Lublinie.

W nowym numerze znajdziemy także słów kilka na temat głośnych w ostatnim czasie filmów – „Ida” oraz „50 twarzy Greya”. Fani mocnej muzyki z pewnością z przyjemnością przeczytają tekst o płycie „Temple of Shadows” brazylijskiej grupy Angra. Ci, którzy lubią literaturę, mogą przeczytać fragment opowiadania Alana Momota pt. „Arena”. Literaturę fantasy nie tylko lubi, ale też jest w niej dobrze obeznany Michał Pomarański. To z kolei pierwszy zwycięzca konkursu Fantastic@, zorganizowanego przez PWSZ w Zamościu. W nowym „Skafandrze” jest też ważny tekst „Otwórzmy przed nimi życie” o tym, w jaki sposób można pomóc osobom niepełnosprawnym umysłowo.

Zachęcamy do lektury!

 

Link do numeru:

http://www.gg.pl/dysk/oP20zIC-qI-rof20zIC-tL0/Skafander%20nr%2003%20%2867%29.pdf