SKIB MED Sklep medyczny Świdnik – poznaj naszą ofertę!

Planujesz zakup specjalistycznego sprzętu medycznego? SKIB-MED to miejsce profesjonalnego zaopatrzenia wszelkich akcesoriów medycznych i rehabilitacyjnych. Działalność sklepu SKIB-MED, oferujący swoje usługi stacjonarnie oraz drogą internetową, to kompleksowa odpowiedź na potrzeby Pacjentów. Co więcej, zasięgniesz tutaj specjalistycznego poradnictwa ze strony personelu firmy w obrębie zakupowanego sprzętu oraz uzyskania dofinansowania NFZ. Zapoznaj się ze specyfiką pracy firmy SKIB-MED i postaw na najwyższą jakość produktu.

Oferta SKIB-MED – w odpowiedzi na Twoje potrzeby

Specjalistyczne wyposażenie medyczne i odpowiednio dostosowany do potrzeb poszkodowanego sprzęt rehabilitacyjny, to nieoceniona pomoc w codziennym funkcjonowaniu samego Pacjenta, jak i jego opiekuna. Internetowa sprzedaż artykułów medycznych to również konkurencyjne ceny oraz błyskawiczna wysyłka zakupionego sprzętu. Co więcej, kupując ze SKIB-MED zyskujesz bezpośredni wgląd do całego asortymentu sklepu oraz możliwość bezpłatnej konsultacji z przedstawicielem firmy.

SKIB-MED to przodująca na rynku medycznym firma, działająca w okolicach miasta Lublin z główną siedzibą w Świdniku. SKIB-MED działa również jako sklep internetowy. Swą ofertę kieruje zarówno do osób indywidualnych, gabinetów prywatnych oraz szpitali i przychodni medycznych. Znajdziesz tu sprawdzony sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, zgodny z najnowszymi rozwiązaniami medycznymi. Wszelkie akcesoria objęte są niezbędnymi do bezpiecznego użytkowania atestami i certyfikatami, a ich różnorodność spełni oczekiwania niemal każdego Klienta. Postaw na bezpieczeństwo Twoich bliskich i skorzystaj z usług profesjonalistów.

Specjalistyczny sprzęt medyczny SKIB-MED – Tutaj liczysz się Ty i Twoje potrzeby

Działalność wyróżnia indywidualne i kompleksowe podejście do realizacji każdego poszczególnego zamówienia. Wykwalifikowany, kompetentny personel oraz jego niezbędna wiedza i wieloletnie doświadczenie, wspomoże Cię podczas finalizacji zamówień. Fachowa pomoc poparta wiedzą medyczną z pewnością wesprze Cię w okresie rekonwalescencji i pozwoli kompleksowo zaznajomić się z nabywanym urządzeniem. Sklep ze sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym SKIB-MED to miejsce, w którym wyposażysz się w różnorodny sprzęt medyczny ułatwiający codzienne funkcjonowanie i umożliwiający szybką rekonwalescencję.

Firmę wyróżnia stale powiększany i aktualizowany asortyment oraz personalizacja zamówień. Co więcej, możliwość wypożyczenia poszczególnego sprzętu medycznego, w tym łóżek rehabilitacyjnych, materacy przeciwodleżynowych czy też różnorodnych ortez ortopedycznych. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta, z której regularnie korzysta wielu Pacjentów. Wydawany sprzęt jest każdorazowo sprawdzany i konserwowany, aby w ręce przyszłego użytkownika trafił bezawaryjny, wysokojakościowy egzemplarz.

Wieloletnia współpraca z placówkami medycznymi i znajomość przepisów oraz ustaw NFZ i dofinansowania PFRON, pozwoli wspólnie znaleźć najkorzystniejszą dla Państwa ofertę. W celu ustalenia szczegółów oferty, skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielem firmy.

­

tekst i fot. mat. partnera