2 grudnia 2023

Skuteczna metoda na odzyskanie włosów- 4 rzeczy które warto wiedzieć

Obecnie, zafascynowani idealnym światem, jaki pokazywany jest w Internecie, sami popadamy w kompleksy. Czasem ma to na nas pozytywny wpływ. Dzięki temu więcej ćwiczymy, zdrowo się odżywiamy, mamy większą motywację do działania. Niektórych kompleksów jednak nie da się pozbyć ciężką pracą, a jest to na przykład utrata włosów spowodowana łysieniem androgenowym. Obecny postęp medycyny umożliwia każdemu, odzyskanie pięknej i bujnej czupryny. Warto wiedzieć, w jaki sposób można to osiągnąć.

Reklamy

1.Transplantacja włosów – na czym to polega?

2. Metody przeszczepu włosów

Reklamy

3. Flymedica – dlaczego właśnie tam?

4. Jakie są koszty takiego zabiegu?

Transplantacja włosów – na czym to polega?

Łysienie może dotknąć każdego niezależnie od płci i wieku. Czasem ma to uwarunkowanie genetyczne – tak jest w przypadku łysienia androgenowego. Metod transplantacji włosów jest kilka, ale za dwie najskuteczniejsze uważa się metodę FUE i metodę DHI. Decyzja o przeprowadzeniu takiego zabiegu jest odważna, ale może odmienić życie. Wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie przekłada się na wszystkie dziedziny życia, od prywatnej po zawodową. Pierwsze działanie pacjenta w kierunku zabiegu, to konsultacja z lekarzem, który zdecyduje o kwalifikacji do przeszczepu włosów.

Metody przeszczepu włosów

Zdaniem ekspertów najlepszy jest przeszczep włosów metodą FUE oraz DHI. Są to obecnie najnowocześniejsze metody transplantacji włosów. Obie wyróżniają się dużym komfortem pacjenta podczas zabiegu i nie zostawiają blizn, a okres rekonwalescencji jest dużo krótszy niż w przypadku metod stosowanych jeszcze kilka lat temu.

Flymedica – dlaczego właśnie tam?

Flymedica jest wyłacznym przedstawicielem kliniki Dr. Serkana Aygina, która przeprowadza zabieg przeszczepu włosów w Turcji. Dlaczego w Turcji, a nie w Polsce? W Polsce również znajdziemy dobre kliniki, które przeprowadzą ten zabieg, ale kliniki w Turcji mają wiele przewag. Obok najlepszych w tej dziecinie specjalistów na czele z Dr. Serkanem Ayginem, konkurencyjna jest także cena. W koszt zabiegu wliczony jest przelot samolotem, hotel z pełnym wyżywieniem oraz tłumacz, który towarzyszy pacjentowi przy każdej wizycie w klinice. Warto podkreślić, że specjaliści z FlyMedica opiekują się pacjentem także w czasie rekonwalescencji po poworcie do kraju, aż do osiągnięcia finalnych efektów przeszczepu tj. przez ok. 12 miesięcy.

Jakie są koszty takiego zabiegu?

Jak każdy zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, zabieg przeszczepu włosów nie jest tani. Jednak w okresie ostatnich kilku lat wraz z postępem techniki przeszczepów koszty te znacznie spadły. Z pewnością ważna jest cena, ale należy także dobrze sprawdzić klinikę przeszczepu włosów, aby znaleźć się pod okiem najlepszych specjalistów. Na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze kliniki? TUTAJ znajdziecie wszystkie informacje.

Flymedica wykonuje rzetelną wycenę, która zmienia się w zależności od potrzeb klienta, a ceny obecnie zaczynają się już od 2400 Euro.

Artykuł jedynie w ogólnej formie porusza temat przeszczepu włosów w Dr. Serkan Aygin Clinic. FlyMedica na swojej stronie internetowej posiada wszystkie potrzebne informacje. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami, którzy udzielają wszelkich potrzebnych informacji.

(tekst i fot. mat. partnera)