Ślub w obiektywie

Przed Wami ślub i wesele. Udało się Wam zarezerwować idealne miejsce, goście pojawią się o wyznaczonej godzinie, jednym słowem – wszystko gotowe. Za moment zaczynacie ostatnie przygotowania i… pierwsze ślubne zdjęcia. Co zrobić żeby świetnie się na nich prezentować?

Reklamy

 

Na początek skupmy się na Pannie Młodej, to wokół niej koncentruje się ten wyjątkowy dzień. Kiedy nadejdzie już termin ślubu, grafik przyszłej Żony jest niezwykle napięty. Poranek najlepiej więc zacząć od odprężającej, długiej kąpieli, pozwoli to chociaż na chwilę zwolnić tempo i pomyśleć o kolejnych punktach harmonogramu. Make up i fryzura są następne w kolejności. Nie bez przyczyny, zarówno ułożenie fryzury jak i wykonanie makijażu planuje się na kilka godzin przed włożeniem sukni. Lakier do włosów, czy kosmetyki mogą zniszczyć delikatny materiał, lub po prostu go poplamić. Nie zapominaj, że strój jaki będziesz miała na sobie w trakcie przygotowań prawdopodobnie zostanie uwieczniony na zdjęciach, dlatego warto wybrać ubranie, którego później nie będziesz się wstydzić. Fotografie ze ślubu, to święta pamiątka, upewnij się, że Twoja fryzura i makijaż będą na nich dobrze wyglądać. Zbyt ciemno pomalowane oczy, mogą spowodować ich optyczne zmniejszenie. Zarówno fryzjerka jak i wizażystka z pewnością doradzą Ci najbardziej optymalne rozwiązanie.

Przygotowania Pana Młodego trwają o wiele krócej, a atmosfera wokół nich jest dużo luźniejsza. Często, wspólnie z kolegami żartują, czy prowadzą żywe dyskusje, nie koniecznie zwracając uwagę na fotografa. Pamiętajcie jednak, że zdjęcia ślubne są ważne, warto więc by przyszły Mąż otoczył się osobami, które oprócz dbania o jego dobry humor, pomogą mu także odpowiednio zawiązać krawat, czy przypiąć spinki do mankietów.

Zwróćcie uwagę na to, że fotograf będzie robił zdjęcia pomieszczenia, w którym odbywają się przygotowania. Zadbajcie, by było ono uporządkowane i jasne. Wcześniej możecie porozmawiać z osobą odpowiedzialną za zdjęcia, na jakich ujęciach najbardziej Wam zależy i co chcielibyście wyeksponować. Kamil Spólnicki, to fotograf ślubny z Lublina. Już w czasie przygotowań Pary Młodej chce uchwycić detale i emocje, składające się na wspaniały reportaż ślubny. Co ważne, stara się wcześniej poznać przyszłych Małżonków, tak aby opowiedzieć ich indywidualną historię i oddać cały klimat uroczystości.

Co jeszcze możecie zrobić? Przed samym ślubem poćwiczcie miny. Dzięki temu zobaczycie, kiedy wyglądacie sztucznie, a kiedy naturalnie i wesoło. Musicie czuć się swobodnie, a co najważniejsze – UŚMIECHAJCIE SIĘ! Dzięki temu Wasze zdjęcia będą piękne, a za kilka lat z przyjemnością będziecie do nich wracać.

 

 

fot. mat. sponsora