Ślubowanie i pasowanie w Gim 2

Ślubowanie i pasowanie na gimnazjalistę w Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie.
Przed zorganizowania tej pięknej uroczystości, Samorząd Uczniowski przy Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie pod przewodnictwem p. Beaty Caboń przeprowadził zebranie w celu ustalenia programu ślubowania i pasowania na gimnazjalistę, zwanych potocznie „otrzęsinami”.

Reklamy

Uroczystość odbyła się w naszej pięknej Hali Sportowej, całą imprezę prowadzili uczniowie klas trzecich Aldona Boniewska i Mateusz Sołtysiak.

W programie była prezentacja klas pierwszych w formie kabaretu lub przedstawienia, następnie odbył się konkurs plastyczny polegający na narysowaniu jednego z nauczycieli, później nastąpił pokaz mody, było rozpoznawanie przypraw i picie mleka bez pomocy rąk, pokonywanie toru przeszkód z łyżeczką w ustach, na której leżała piłeczka do tenisa stołowego, konkurs karaoke, w którym pierwszoklasiści popisywali się umiejętnościami wokalnymi oraz konkurs z zakresu wiedzy o Patronie, szkole i statucie.

W końcu część główna – ślubowanie i pasowanie na gimnazjalistę przez dyr. szkoły p. A. Dąbrowskiego. Wręczono również nagrody za udział w w/w konkursach i certyfikaty.

No i w końcu DYYYSSSKOOOTEEEEKAAAAA !!!

W różnych konkursach z klasy I A wystąpili:
M. Gidzińska, A. Kołodziej, A. Emerla, A. Charatynowicz, K. Fulara, M. Bielecka, P. Ślązak, K. Mroczek, M. Radomska, kl. I B: M. Smal, A. Czerwonka, K. Kasprzyk, W. Borsukiewicz, M. Kulczyńska, K. Łaszkiewicz, A. Cierech, K. Pirogowicz, J. Smalej, kl. I C: P. Sidorowicz, J. Witolski, P. Niedobit, M. Hojda, A. Krawczyk, G. Woźniak, A. Frączek, N. Kuźmińska i inni.

Opracował – mak