Ślubowanie klas I i II w hrubieszowskiej Dwójce (ZDJĘCIA)

30 listopada, w hrubieszowskiej Szkole Podstawowej nr 2, odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych oraz drugich.

Reklamy

30 listopada 2021 roku, o godzinie 9.00, w hrubieszowskiej Szkole Podstawowej nr 2, odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych oraz drugich. Klasy drugie w ubiegłym roku szkolnym nie miały okazji wziąć udziału w tej uroczystości ze względu na panujące wówczas obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Gościem specjalnym imprezy był Przewodniczący Rady Rodziców – Pan Artur Wojtiuk. Ponadto na uroczystość licznie przybyli rodzice pasowanych uczniów.

Reklamy

Najmłodsi mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności naukowe jak i artystyczne. Nie zabrakło pięknych wierszy, rymowanek oraz piosenek. Całą uroczystość w profesjonalny sposób poprowadziły 2 uczennice z klasy 5A – Amelia Iwańczuk i Wiktoria Głowacz.

Po części oficjalnej uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców SP nr 2.

Scenariusz całej uroczystości przygotowały wychowawczynie klas pierwszych i drugich: Ewelina Zając, Marta Piątkowska-Mazurek, Elżbieta Charatynowicz, Anna Budzyńska i Danuta Pirogowicz.

­

(info i fot. SP nr 2)


Zobacz też:

Dzieci z Dwójki na Małych Mistrzostwach Polski w Unihokeju – ZDJĘCIA

Dzieci z Dwójki na Małych Mistrzostwach Polski w Unihokeju – ZDJĘCIA