Śmieci c.d.

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Nie dalej, jak kilkanaście dni temu pisałem do LubieHrubie w sprawie zaniedbań dotyczących
zamówień wywózki nieczystości z naszego kontenera przy ul. Mickiewicza 1b. Otóż już wczoraj można było zauważyć, że apel do władz Spółdzielni im. Piłsudskiego w Hrubieszowie przyniósł, jak domniemam odwrotny do zamierzonego, skutek.

Po raz trzeci w weekend raczeni jesteśmy brudem i smrodem przed naszym blokiem. Nikt już nawet nie wspomina, co pomyślą przechodzący obok naszego osiedla mieszkańcy innych bloków. Po raz kolejny, jak podejrzewam, pracownicy SM Piłsudskiego dodadzą komentarz o treści „…bo tam mieszkają brudasy…”

Wstyd mi za Zarząd i pracowników tej Spółdzielni, nie dość że utrzymujemy ich, to oni nas traktują, jak dziadów. Nie wstyd Państwu?

Apeluję do Rady Nadzorczej Spółdzielni im. Piłsudskiego w Hrubieszowie, aby zwrócili uwagę, jak pracuje zarówno Zarząd, jak i pracownicy tej niechlujnej Spółdzielni!

W załączeniu po RAZ KOLEJNY fotografie naszego kontenera. To już chyba stanie się tradycją, że w zamian za zwrócenie tym Państwu uwagi, będziemy coraz gorzej traktowani. Może i nadejdzie dzień, kiedy nie przyjmą czynszu? Bo zwracamy uwagę… Hmm, myślę jednak, że chyba nie – z czego wówczas pobrali by dla siebie wynagrodzenia za tak ciężką pracę? Czyż nie ciężko jest zadzwonić i zamówić na piątek kontener?????

Wstyd !

Ten sam Mieszkaniec

________________________________________________

zobacz zdjęcia »

________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009