12 kwietnia 2024

Soki, słodycze i artykuły dla dzieci od hrubieszowskich policjantów (ZDJĘCIA)

Hrubieszowscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy z całej Polski codziennie dbają o bezpieczeństwo oraz pomagają osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie. Dołączyli także do wsparcia rzeczowego przekazując soki, słodycze i artykuły spożywcze dla dzieci.

Hrubieszowscy policjanci, przy ogromnym wsparciu funkcjonariuszy z całej Polski, nieustannie dbają o bezpieczeństwo osób, które przekroczyły granicę polsko-ukraińską i znalazły się na naszym terenie, uciekając przed wojną.

Mundurowi pomagają w dotarciu do miejsc noclegowych i wyznaczonych punktów pomocy, rozdają żywność, pomagają przenosić ciężkie bagaże oraz dbają o bezpieczeństwo na terenie punktów recepcyjnych.

Nad bezpieczeństwem osób, pojawiających się każdego dnia na terenie powiatu hrubieszowskiego czuwają policjanci z Hrubieszowa, przy olbrzymim wsparciu funkcjonariuszy, którzy przyjechali do nas z terenu całego kraju. Mundurowi mają wiele zadań – między innymi kierują ruchem, dbają o bezpieczeństwo gości oraz wolontariuszy, a także czuwają, aby nikomu nic złego się nie stało. Jednocześnie przez cały czas pomagają, zarówno w służbie jak i poza nią.

– Poza pomocą osobową, hrubieszowscy policjanci niosą także pomoc rzeczową. Podczas zbiórki zorganizowanej w komendzie, policjanci zebrali mnóstwo produktów żywnościowych dla najmłodszych – soków, musów i słodyczy. Artykuły zostały przekazane do jednego z punktów recepcyjnych – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z KPP w Hrubieszowie. – Jesteśmy po to, aby dbać o bezpieczeństwo i pomagać w każdy możliwy sposób i jak umiemy najlepiej.

­

(info i fot. KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak)


Zobacz też:

Hrubieszów: Pomagają i chronią (ZDJĘCIA)

Hrubieszów: Pomagają i chronią (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Twitterze