SOS dla Hetmana Zamość

Hrubieszów O tym, że z zamojskim Hetmanem jest bardzo źle, wie każdy kto choć trochę interesuje się piłką nożną w wydaniu lokalnym. O przyczynach tego stanu oraz ewentualnych możliwościach ratunku klubu będą rozmawiać z zaproszonymi gośćmi redaktorzy Audycji Sportowej Ole.

Reklamy

***

Program z motywem przewodnim „SOS dla Hetmana Zamość” będzie emitowany na żywo w najbliższy wtorek (26 stycznia) od godz. 19:45 do 21:00 na antenie Katolickiego Radia Zamość (częstotliwość 90,1 MHz FM w promieniu do 120 km od Zamościa).

Redaktorzy audycji zaprosili do studia m.in. Zbigniewa Pająka (ostatniego dyrektora sportowego klubu, człowieka dzięki któremu Hetman „dograł” poprzedni sezon i mógł przystąpić do obecnego sezonu), Tadeusza Lizuta (kuratora klubu, w przeszłości prezesa i piłkarza Hetmana, człowieka w którym zamojscy kibice pokładali wielką nadzieję na wyciągnięcie klubu na prostą), Sławomira Zawiślaka (posła na Sejm RP V i VI kadencji), Marcina Zamoyskiego (prezydenta Zamościa) oraz Kazimierza Chrzanowskiego (dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość).

Rozmowę z gośćmi poprowadzi redaktor Audycji Sportowej Ole Tomasz Pakuła.

Miejmy nadzieję, że dyskusja da odpowiedź na nurtujące kibiców pytania: „czy jest jakakolwiek szansa na wyciągnięcie klubu z zapaści” oraz „dlaczego włodarze miasta, pomimo wcześniejszych zapowiedzi, nie chcą pomóc klubowi”.

Retransmisja audycji odbędzie się także:
– iGol FM www.igol.fm czwartek (28 stycznia 2010) godz. 21:00 – 22:15
– Ain Karim Skomielna Czarna 104,4 FM www.radioainkarim.ovh.org środa (27 stycznia 2010) godz. 10:10 – 11:25
– Radio EN www.radioen.pl czwartek (26 stycznia 2010)godz. 18:45 – 20:00.

autor / źródło: wald

***

Ze sportowymi pozdrowieniami
Tomasz Pakuła
Audycja Sportowa Ole

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010