Specjalistyczne badanie wzroku o wartości 100 zł, teraz w Okularium w Hrubieszowie całkowicie za darmo! Zadzwoń i umów się już dziś!

Już od poniedziałku 5 lutego w salonie optycznym Okularium w Hrubieszowie przy ul. Narutowicza 31 będzie wyjątkowa możliwość skorzystania z bezpłatnych specjalistycznych badań dna gałki ocznej i ciśnienia wewnatrzgałkowego. Badania przeprowadzane są nowoczesnym urządzeniem Easy Scan oraz tonometrem Icare. Oba badania pozwalają na wczesne wykrycie chorób oczu, zwłaszcza jaskry, i szybkie postawienie diagnozy. Należy pamiętać, że wczesne rozpoznanie zmian narządu wzroku stanowi klucz do udanego leczenia, które zapewnia utrzymanie dotychczasowej jakości życia oraz niezależności do późnego wieku.

Reklamy

 

To niezwykła okazja, ponieważ takie badania z reguły są dość kosztowne, a kolejki do specjalistów bardzo długie. W Hrubieszowie koszt takiej prywatnej wizyty u lekarza okulisty wynosi co najmniej 100 zł. Dodatkowo, nie każdy gabinet okulistyczny posiada tak nowoczesną i prezyzyjną aparaturę do przeprowadzania tego typu badań. Optometryści z salonów optycznych Okularium posiadają fachową wiedzę w zakresie obrazowania i diagnostyki chorób oczu, a samo badanie trwa krótko i jest całkowicie bezbolesne. Co najważniejsze, badanie jest teraz bezpłatne dla wszystkich klientów salonu Okularium.

 

 

W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

 

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. (84) 618 31 92

 

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 


fot. mat. sponsora