SPOKEO – Twoja przystań w sieci

Internet jest dziś niemal wszędzie i korzystają z niego prawie wszyscy. Nowoczesne urządzenia z dostępem do sieci znajdziemy w niemal każdej kieszeni, torebce czy plecaku. Nic więc dziwnego, że serwisy i portale internetowe starają się wyjść naprzeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom użytkowników. To właśnie dlatego pojawiają się wirtualne miejsca, które łączą w sobie wiele rozrywkowych elementów. Gdzie ich szukać? Jakie możliwości oferują nam współczesne witryny internetowe? Czy internet już teraz jest monopolistą w kwestii domowej rozrywki?

Reklamy

Nauka, praca, zabawa…

Internet to dziś przepotężne medium, z którego bez trudu korzysta większość ludności świata. Sieć przez lata ewoluowała i dziś jest największym źródłem wiedzy w historii ludzkości, w którym znajdziemy informacje na niemal każdy temat. Rekordy popularności biją też portale społecznościowe, na których możemy zamieszczać własne zdjęcia i rozmawiać ze znajomymi na całym świecie. Mnogość i różnorodność serwisów internetowych sprawia, że dziś niemal każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Do dyspozycji użytkowników zostały oddane także innego rodzaju portale rozrywkowe, które często łączą w sobie kilka różnych działów tematycznych – do najpopularniejszych należą informacje o gwiazdach, plotki, zwiastuny, nowości technologiczne, wiadomości ze świata gier czy newsy z show-biznesu. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju miejsca cieszą się zazwyczaj sporą popularnością. Użytkowników sieci przyciągają także filmy i seriale online – zarówno w formie portali streamingowych, jak i serwisów, których tematyka poświecona jest najnowszym produkcjom.

Filmy i seriale w sieci

Internet dyskretnie ale bardzo sukcesywnie wchodzi na arenę, która do tej pory zarezerwowana była raczej dla klasycznej telewizji. Mowa o filmach i serialach, które coraz częściej obejrzeć możemy za pośrednictwem sieci. Już teraz w naszym kraju działają liczne serwisy streamingowe, które kuszą użytkowników bogatą biblioteką, klarownymi zasadami abonamentowymi i wygodą korzystania. Podobną drogę obrały portale, które poświęcone są tematyce szeroko pojętego kina i produkcji audiowizualnych. Jednym z takich serwisów jest Spokeo.pl – na jego łamach znajdziemy przede wszystkim zapowiedzi, opisy, obsady i zwiastuny najnowszych produkcji (zarówno kinowych, jak i tych, które debiutują na wspomnianych wcześniej serwisach streamingowych). Serwis oferuje także plotki, rozrywkę i filmografie najpopularniejszych artystów. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy gier komputerowych i fanatycy nowych technologii. Jest to więc z całą pewnością miejsce, które warto zaznaczyć na mapie internetowych ciekawych punktów.

(tekst i fot. mat. partnera)