22 grudnia na hrubieszowskim Rynku odbyło się spotkanie opłatkowe dla mieszkańców miasta.
Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa i symboliczne przełamanie się opłatkiem. Następnie wystąpił chór "Św. Mikołaj" z parafii Św. Mikołaja w Hrubieszowie, po czym nastąpiło rozproszenie Betlejemskiego Światła Pokoju przez ZHP Hufiec Hrubieszów i wspólne kolędowanie.
Poczęstunek dla uczestników opłatka przygotowano dzięki hojności darczyńców: Staropolska, Szałas, SP nr 2, Piekarnia Suchecki, Wosiek Sylwester sklep BHP i PPOŻ - dziękujemy! Organizatorami spotkania były: Miasto Hrubieszów, Stowarzyszenie "Hrubieszów Jestem Stąd" oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie.
(fot. lubiehrubie.pl)
Zobacz też:
Hrubieszowski hejnał będzie grany codziennie w południe (WIDEO)
https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/hrubieszowski-hejnal-bedzie-grany-codziennie-w-poludnie/
[WIDEO]1067[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz