Spotkanie opłatkowe Prawa i Sprawiedliwości w Hrubieszowie

Tradycyjnie, jak co roku, zarząd Prawa i Sprawiedliwości w Hrubieszowie w dniu 6 stycznia 2015 r. zorganizował spotkanie opłatkowe. Tegoroczne uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele św. Mikołaja w Hrubieszowie koncelebrowaną przez księdza dziekana Wiesława Oleszka w intencji pomyślności naszej Ojczyzny.

Reklamy

 

Po mszy świętej część oficjalną poprowadził przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości Powiatu Hrubieszowskiego Radosław Maksymowicz. W uroczystym spotkaniu na zaproszenie zarządu gościł poseł Sławomir Zawiślak, który złożył uczestnikom spotkania najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w roku 2015.  

W uroczystym opłatku wziął udział wójt Gminy Trzeszczany p. Stanisław Czarnota, przewodniczący Rady Miasta Hrubieszowa p. Andrzej Serafin, ustępujący przewodniczący Rady Miasta Hrubieszowa p. Reginald Kawalec, jak również radni Rady Miasta, radni Rady Powiatu Hrubieszowskiego, radni Rad Gmin oraz członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości.

Ksiądz dziekan Wiesław Oleszek po poświęceniu opłatków, złożył najserdeczniejsze życzenia oraz odśpiewał kolędy bożonarodzeniowe.

Spotkanie opłatkowe było podsumowaniem działalności w mijającym 2014 roku zarządu Prawa i Sprawiedliwości w Hrubieszowie.

 

RM