Spotkanie po latach

W dniu 24 kwietnia 2015r. w hrubieszowskim Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym odbyło się wzruszające spotkanie po latach z nauczycielami, kolegami i koleżankami, wspólne fotografie, wpisy do ksiąg pamiątkowych i zwiedzanie placówki. To w tym dniu Absolwenci przyjechali na swój wielki Zjazd!

Reklamy

 

Wspomnienia to darmowe, 
wieczne i bezcenne skarby,
które podążają z nami przez całe życie.

 

Nasi Absolwenci to ci sami Uczniowie, co przed laty, ale szkoła zupełnie inna, w innym miejscu, odnowiona. Również wielu radości dostarczyły slajdy, na których każdy mógł siebie rozpoznać.

Wspomnień było więcej. Największą wesołość budziły te, które wiązały się z wybrykami sprzed lat. Goście opowiadali, że zdarzało im się chodzić na rozmowy dyscyplinujące do pani dyrektor.

Dobrym duchem piątkowego spotkania była pani Marta Podgórska, nasza pani od historii, która m.in. rozpoznała wśród przybyłych gości swojego pierwszego ucznia – już 46 letniego pana S.Cybulskiego.

Na zakończenie spotkania złożona została obietnica, że kolejną okazją do spotkania będzie kolejny jubileusz Ośrodka.

Wszystkim gościom – w imieniu obecnej społeczności szkoły – życzymy zdrowia i pogody ducha, by w pamięci nadal zachowali wspaniałe chwile z dzieciństwa i z pobytu w naszej szkole.

 

Zdjęcia:

http://pzpswhrubieszow.pl/galeria/zdjecia/41635/spotkanie_po_latach