Spotkanie Rodzinne w Szkole Podstawowej nr 2

20 czerwca 2013 roku w klasie IIIc Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie odbyło się Spotkanie Rodzinne. Do szkoły zawitali mili goście – rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i babcie.

Reklamy

To dla nich został przygotowany bogaty program. Dzieci ukłonem powitały Babcie i Mamy, całusy przesłały Tatusiom i Dziadkom, serdecznie pozdrowiły rodzeństwo i pozostałych gości. Wierszami i piosenkami dziękowały im za opiekę i miłość. Przepraszały za wszystkie troski, które im przysparzają. Wiedzą przecież doskonale, że rodzina to wielki skarb. To najlepszy „wynalazek” na świecie!

Po części artystycznej wręczyły przybyłym gościom własnoręcznie wykonane laurki wraz z najszczerszymi życzeniami płynącymi z ich dziecięcych serduszek. Uroczystość została „osłodzona” drobnymi słodkimi upominkami dla dzieci. Następnie dzieci i goście zostali zaproszeni na chwilę wspomnień. Wszyscy z zaciekawieniem obejrzeli „mini filmik” przygotowany przez wychowawczynię, w którym rolę główną „grały” nasze dzieci. Było wiele radości, śmiechu  i   wzruszeń. Spotkanie Rodzinne przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze.

 

Joanna Tomasiak