Spotkanie wigilijne w hrubieszowski pułku [ZDJĘCIA]

20 grudnia 2022 roku, w żołnierskiej stołówce 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego, odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne.

Reklamy

Dowódca jednostki płk Krzysztof Sarnowski, w swoim przemówieniu przytoczył słowa świętego Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” podkreślając, by nie tylko przy Wigilijnym stole było dodatkowe nakrycie, ale w nas samych zawsze było miejsce dla drugiego człowieka, potrzebującego pomocy. Podziękował wszystkim za wysiłek i trudną służbę, za gotowość i odpowiedzialność jednocześnie życząc, aby Święta Bożego Narodzenia przyniosły wytchnienie i radość, a Nowy 2023 rok obdarował wszystkich zdrowiem i pomyślnością.

Podczas wojskowej wigilii, cały stan osobowy pułku, władze samorządowe miasta i regionu, służby mundurowe, środowiska kombatanckie oraz księża złożyli sobie świąteczne życzenia oraz tradycyjnie podzielili się opłatkiem przy akompaniamencie świątecznych melodii w wykonaniu zespołu „Zwiadowcy” oraz uczniów koła muzycznego działającego przy Klubie 2 Pułku Rozpoznawczego – informuje hrubieszowska jednostka.

Reklamy

­

źródło i fot. facebook.com / 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy


Zobacz też:

Hrubieszów: Gwiazdka dla seniora [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Gwiazdka dla seniora [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →