Sprawozdanie z Zebrania Rady Młodych

Wiele nowych i ciekawych pomysłów! Osoby chętne do współpracy – choć jest ich garstka…. Cóż zrobić, jeśli nasze kreatywne umysły potrafią jedynie tworzyć negatywne opinie. Odpowiedzialności starcza jedynie na podpisanie głupawego komentarza dającym anonimowość pseudonimem. Historia jednak wiele razy pokazała jak silna jest jednostka, czy też mała zwarta grupa… Śmiem twierdzić, że damy radę!

Reklamy

br />Zebranie jak planowano odbyło się w sobotę 1 kwietnia o godzinie 14.00 w kawiarni HDK. Pani dyrektor przyszła w dzień wolny od pracy specjalnie dla zainteresowanych współpracą z nią młodych ludzi.

Owych zainteresowanych przybyło aż 10! Zawrotna liczba… Jednak jak już wspomniałam w jedności siła! Osoby te w większości związane są już z Domem Kultury, poprzez zajęcia teatralne, plastyczne, taneczne itd.

Reklamy

Pomysły, które przynieśli ze sobą dotyczyły przeważnie nowych form spotkań poetyckich, filmowych, kabaretowych, muzycznych. Odbywały się już podobne w HDK, jednak nie cyklicznie, a tego widocznie nam potrzeba! Działanie czynne zaplanowane jest na okres wakacji i może jeszcze czerwiec. Następne zebranie przewidziane jest na 18 kwiecień również o godzinie 14.00 w kawiarni HDK. Czekamy na chętnych i gotowych do pracy.

Proszę nie obawiać się brakiem pomysłów – "ich ci u nas dostatek" potrzebne są ręce wprowadzające pomysły w życie!

zobacz zdjęcia >>