3 grudnia 2023

Stabilna praca i możliwość rozwoju – Okularium w Hrubieszowie poszukuje pracownika

Polski lider branży optycznej oraz właściciel 26 salonów optycznych Okularium, otwiera nowy proces rekrutacyjny. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko doradcy klienta w rozpoznawalnym na lokalnym rynku salonie optycznym Okularium w Hrubieszowie, znajdującym się przy ul. Narutowicza.

Reklamy

 

Doświadczenie w branży optycznej będzie Twoim atutem, jednak zgodnie z wieloletnią filozofią firmy, nie wymagamy od kandydatów znajomości zagadnień optycznych. Firma posiada własny, prężnie funkcjonujący dział szkoleniowy, który jest odpowiedzialny za profesjonalne wdrożenie i przygotowanie nowego członka zespołu.

Program szkoleniowy obejmuje kilkutygodniowy proces, podczas którego pracownik zapoznaje się z podstawami wiedzy optycznej, spotyka się z profesjonalnymi trenerami oraz wieloletnimi doradcami klienta z pozostałych salonów Okularium, którzy zawsze są otwarci na nowe osoby i chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy. Dodatkowe spotkania z dostawcami i producentami szkieł okularowych, soczewek kontaktowych oraz opraw okularowych z wiodących firm na polskim oraz światowym rynku, pozwolą zdobyć Ci nowy, ciekawy zawód i stać się profesjonalistą w dziedzinie optyki okularowej.

Reklamy

PROFESJONALIZM, LUDZIE, ZAANGAŻOWANIE, SATYSFAKCJA KLIENTA ORAZ PRZYJAZNA ATMOSFERA PRACY I WZAJEMNE ZAUFANIE to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Dzięki temu salony Okularium to miejsce ciepłe i serdecznie nastawione do całej załogi firmy, gwarantujące ponad to stabilne i bezpieczne zatrudnienie na przejrzystych warunkach.

Jeśli wyznajesz te same wartości, jesteś gotowy na nowe wyzwania i chętny do doskonalenia samego siebie, już teraz prześlij do nas swoje CV na adres rekrutacja.hrubieszow@oxys.pl

W ciągu dwóch tygodni odezwiemy się do wybranych osób z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną.

Szczegóły oferty pracy znajdziesz na http://okularium.pl/kariera/6

 

 

fot. mat. sponsora