Stać Cię na więcej – pracuj jako opiekun seniorów

Szukasz zajęcia, które połączy pracę i podróże, a jednocześnie zapewni atrakcyjne wynagrodzenie? Promedica24, europejski lider usług opiekuńczych dla seniorów ma dla Ciebie ofertę. Firma szuka obecnie opiekunek i opiekunów na 1,2 lub 3-miesięczne kontrakty do pracy w Niemczech lub Anglii. To idealna okazja dla osób, które potrzebują zmiany i chcą podreperować swój budżet.

Reklamy

 

Promedica24 poszukuje opiekunek i opiekunów, którzy będą zajmować się seniorami w Niemczech lub Anglii. Ważne jest doświadczenie w opiece (może być nad osobą z rodziny), a także podstawowa znajomość języka, sumienność, dobry kontakt z ludźmi oraz cierpliwość. Na początku sprawdzamy poziom znajomości języka i doświadczenie kandydatów. Organizujemy również bezpłatne szkolenia i kursy języka niemieckiego, które przygotowują ich do pracy za granicą. Dlatego nawet osoby z niewielkim doświadczeniem mogą zostać profesjonalnymi opiekunami – mówi Anna Stróżek,Specjalista ds. Rekrutacji z Oddziału w Lublinie.

Opiekunowie wyjeżdzający z firmą Promedica24 do Niemiec lub Anglii mają zapewniony transport oraz zakwaterowanie. Wyjazdy trwają 1, 2 lub 3 miesiące, w zależności od dostępności osób starających się o pracę, dzięki czemu wyjazd można dopasować do innych planów.

Dbamy o to, aby nasi współpracownicy mieli pewność, że mogą na nas zawsze liczyć. Nad ich pracą czuwa opiekun kontraktu, który dba o zorganizowanie podróży do podopiecznego i z powrotem do Polski. Jest także dla nich głównym kontaktem podczas pracy za granicą, w razie problemów, opiekunowie mogą zadzwonić pod dedykowaną infolinię – wyjaśnia Pani Anna.


Dlaczego praca w charakterze Opiekuna?

Atrakcyjne Wynagrodzenie jest ważnym, ale nie jedynym powodem, dla którego osoby szukające pracy powinny rozważyć wyjazd za granice do opieki nad osobą starszą.

Ta praca oferuje liczne korzyści. Na pewno jest okazją do szlifowania znajomości języka obcego. Mieszkając w domach rodzinnych podopiecznych nasi opiekunowie mają również niepowtarzaną szansę na poznanie kultury i obyczajów Niemiec, czy Anglii – wymienia Anna Stróżek.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w charakterze opiekuna osób starszych, przyjdź 23 maja na spotkanie informacyjne – Chełm, Centrum Pracy i Edukacji Młodzieży OHP, ul. Lwowska 51 w godzinach 11:00 – 14:00, telefon kontaktowy: 519 690 482. Następne spotkania odbędą się: 24 maja w Krasnymstawie, PUP, ul. Mostowa 4, w godz. 11:00, tel.: 519 690 482 oraz 25 maja w Zamościu, Budynek Wieży, ul. Partyzantów 74, w godzinach 10:00 – 15:00, telefon kontaktowy: 502 912 734.

Serdecznie zapraszamy!

 

fot. mat. sponsora