Staszic: Świąteczna Akcja Młodzież – Dzieciom Gwiazdka 2016

16 grudnia uczniowie klasy III E Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Staszica odwiedzili podopiecznych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie, by wspólnie z nimi uczcić już 10 finał Akcji Młodzież-Dzieciom Gwiazdka 2016.

Reklamy

 

Uczniowie specjalnie na tę okazję przygotowali spektakl pt. “ Królewna Śnieżka i dwóch krasnoludków”. Współczesna i dosyć specyficzna interpretacja rozbawiła całą widownię. Następnie miało miejsce rozdanie skromnych prezentów przygotowanych przez uczniów ZS nr 2.

Wszystkie dzieci z zaciekawieniem oraz radością zapoznawały się z zawartością pięknych paczek. Dyrekcja PZPSW przygotowała słodki poczęstunek dla zebranych. Wszystkie pochłonięte kalorie młodzież wraz z dziećmi mogła spalić w rytmach zumby pod okiem p. Jolanty Głowacz.

Każdy miał możliwość zintegrowania się z dziećmi dając im tym samym niewyobrażalną radość, pociechę oraz rozrywkę. Dzieciaki tak dały się ponieść zabawie, że dopiero przerwa na obiad zmusiła je do odpoczynku.

Wszyscy opuścili Ośrodek z poczuciem, że warto być dla kogoś, czynić dobro i pomagać innym. Mamy nadzieję, że dla dzieci był to czas wypełniony miłością, szczęściem, a przede wszystkim dobrą zabawą.

W akcji wzięli udział członkowie szkolnego koła PCK wraz z opiekunami koła p.Anną Pękowską i p.Barbarą Brzezicką oraz klasy Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie.

Liceum:

I A – wych. Marek Krasiński

I B – wych. Anna Modzelewska

I C – wych. Monika Młynarczuk

I D – wych. Barbara Wierzchowska

II A – wych. Beata Trześniowska

II B – wych. Barbara Brzezicka

III E – wych. Anna Pękowska.

III B – wych. Marka Krupa

Gimnazjum

I B – wych Joanna Lis

II A – wych. Marzena Banach

II B – wych Dorota Sędłak

III A – wych. Małgorzta Łepik

 

Dzieci w dowód wdzięczności przygotowały słodkie gwiazdkowe pierniczki i piękne choinki z wieńcem świątecznym, za co serdecznie dziękujemy

Do następnego spotkania za rok!