Staszic: Zakończenie roku klas maturalnych on-line – WIDEO

30 kwietnia 2021 r. tegoroczni maturzyści zakończyli trzyletnią naukę w I LO im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie.

Reklamy

Chociaż pandemia koronawirusa rządzi się swoimi prawami i nie sprzyja spotkaniom w większym gronie, społeczność naszego liceum nie dała za wygraną. Korzystając z platformy Teams, codziennie służącej nam do zajęć lekcyjnych, uczniowie klas trzecich mogli celebrować uroczystość zakończenia roku szkolnego i po raz ostatni zobaczyć się ze swoimi wychowawcami.

Spotkanie prowadziła pani dyrektor, Alicja Borkowska, która prócz podziękowań skierowanych do rodziców, nauczycieli i uczniów, tym ostatnim życzyła wytrwałości w realizacji swoich celów życiowych, spełniania marzeń i dobrze zdanej matury.

Głos zabrały także uczennice: Milena Turzyńska (przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego), Julia Buchajczuk z III D i Kinga Bobczuk z III A.

Oprócz słów towarzyszących pożegnaniom mogliśmy usłyszeć informacje o uczniach z najwyższymi notami i osiągnięciami naukowymi i sportowymi.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia relacji z naszego spotkania, a tegorocznym – 148 – absolwentom życzymy powodzenia na maturze.

(info: LO Staszic, wideo: youtube.com / 100-letni Staszic w Hrubieszowie)


Zobacz też:

Staszic: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja – WIDEO

Staszic: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja – WIDEO