Strzeleckie podziękowania

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W piątek, 4 XII 2009 r. Jednostka Strzelecka 2020 w Hrubieszowie przekazała list gratulacyjny komendanta Południowego Okręgu Strzeleckiego – inspektora Z.S. Józefa Wodzińskiego za wspieranie ruchu strzeleckiego, komendantowi Powiatowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie – mł. bryg. mgr inż. Piotrowi Kierpce.

***

Był to wyraz wdzięczności za przydzielenie pomieszczenia na terenie Straży Pożarnej, które służy za biuro Jednostce, jak i jako miejsce do szkoleń. Oprócz listu, podczas uroczystej zbiórki, został wręczony drobny upominek – pamiątkowa tarcza Jednostki Strzeleckiej 2020 z Hrubieszowa.

Po oficjalnej zbiórce komendant PSP obejrzał siedzibę. Całe spotkanie odbyło się w miłej i ciepłej atmosferze.

Jeszcze raz d – ca JS 2020 druż. Jakub Zachaj oraz z-ca d-cy ds. logistyki st. strz. Łukasz Słupski dziękują komendantowi, jak i wszystkim strażakom z PSP za serdeczne przyjęcie Jednostki na swoim terenie.

Ja osobiście przypomnę, że Jednostka Strzelecka 2020 z Hrubieszowa ostatnio swoimi umiejętnościami oraz wyposażeniem zachwyciła podczas Gimnazjady w piłce nożnej o Puchar Środowiska 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty w Hrubieszowie, jaka odbyła się w hali SP i Gimnazjum nr 2.

***

Chcesz coś więcej wiedzieć o JS 2020, zajrzyj na ich stronę
www.jednostkastrzelecka2020.yoyo.pl »

opracował – mak

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009