Wiadomości

Zamknij

Strzyżów: 23-latek, który wjechał w dom - był pod działaniem środków odurzających [ZDJĘCIA]

mae 14:11, 20.02.2023 Aktualizacja: 23:23, 23.10.2025
Skomentuj  Strzyżów: 23-latek, który wjechał w dom - był pod działaniem…

23-latek kierujący Skodą wjechał w dom w Strzyżowie. Jego auto wbiło się w ścianę do pomieszczenia, w którym spali ludzie. Jak się okazało mężczyzna znajdował się pod działaniem środków odurzających.

Do zdarzenia doszło 19 lutego po godzinie 6 rano, w miejscowości Strzyżów. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że doszło do zdarzenia z udziałem jednego pojazdu. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zastali 23-letniego mieszkańca gminy Horodło, który kierował Skodą.

- Jak ustalili mundurowi mężczyzna jechał od Hrubieszowa w kierunku Strzyżowa. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze. Następnie uderzył w ścianę domu i wjechał do pomieszczenia, w którym spali ludzie. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

­

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 23-latka. Mężczyzna był trzeźwy. Jednak jak się okazało, kierujący znajdował się pod działaniem środków odurzających. Zostałą od niego pobrana krew do badań. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy - informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

23-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce odpowie przed sądem.

źródło: KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak, fot. KPPSP Hrubieszów / mł. asp. Kostrubiec Łukasz, KPP Hrubieszów

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%