Studio Fitness w SAAK

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Oferujemy szeroką gamę ćwiczeń dla każdej Pani niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. U nas nie tylko każda Pani poprawi swoją sylwetkę i zgubi zbędne kilogramy, ale również nawiąże nowe długoletnie przyjaźnie i zapomni o troskach dnia codziennego.

***

Stworzone z myślą o kobietach i tylko dla nich

Rozumiemy potrzeby naszych klientek i wychodzimy na przeciw ich potrzebom. Oferujemy szeroką gamę ćwiczeń dla każdej Pani niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. U nas nie tylko każda Pani poprawi swoją sylwetkę i zgubi zbędne kilogramy, ale również nawiąże nowe długoletnie przyjaźnie i zapomni o troskach dnia codziennego. Pragniemy zadbać nie tylko o Twoje ciało, ale również o Twoje dobre samopoczucie.

Gwarantujemy niepowtarzalną, kameralną atmosferę, miłą obsługę, indywidualne podejście instruktora, atrakcyjne ceny i promocje.

Serdecznie zapraszamy do współpracy również firmy i instytucje zatrudniające kobiet, gdyż dla nich stworzyliśmy specjalną ofertę. Dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony z nami wpłynął korzystnie na większą wydajność pracy i lepsze samopoczucie Państwa pracowników.

***

AEROBIK

Wykonywanie ćwiczeń przy muzyce stanowi niezwykle atrakcyjną i ciekawą formę ruchu. Odpowiednio dobrana muzyka zwiększa emocje i opóźnia wystąpienie zmęczenia. Dzięki muzyce stajemy się bardziej wydolni i uruchamiamy istniejące w naszym organizmie rezerwy. Zajęcia z muzyką podnoszą atrakcyjność ruchu, przypominając bardziej zabawę, której zawsze człowiek niezależnie od wieku jest złakniony. Dzięki muzyce stały się niezwykle popularne w Polsce i na świecie takie formy ruchu jak: aerobic, callanetics, turniejowe tańce towarzyskie, formacje taneczne. Poprzez muzykę i dzięki muzyce można wciągnąć się do systematycznych zajęć połączonych z ruchem i uczynić z ruchu istotny element troski o własne zdrowie.

***

SIŁOWNIA

Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt w tym bieżnię, rower, stepper, wioślarz, orbitek, masażer. Służą one on do poprawy sylwetki, spalania zbędnych kalorii, zwiększenia wytrzymałości i siły mięśniowej.

O tym, że ruch jest niezbędny, by cieszyć się życiem i utrzymywać dobrą kondycję fizyczną nie trzeba przekonywać. Teraz możesz to zrobić w miłej i przyjaznej atmosferze wśród ludzi, którzy myślą podobnie.

***

Zapisy w siedzibie SAAK osobiście, codziennie w godz. 9.00 – 18.00, ul. 3 Maja 37, I piętro (Dom Nauczyciela) lub telefonicznie 084 696 48 80.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY NA STRONIE INTERNETOWEJ STOWARZYSZENIA www.saak.org.pl

Zajęcia odpłatne

ZAPRASZAMY !!!

Hrubieszow LubieHrubie 2009