Studniówka Staszica

Hrubieszów

Reklamy

Usłyszeliśmy „poloneza czas zacząć” i ogarnęła nas fala euforii połączona z nutką niepewności i stresu. Jak się później okazało trema była zbędna, bo wszystko wypadło, jak należy.

***

Dnia 23 stycznia 2010 r. odbyła się studniówka tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie. Był to już 65 bal tego rodzaju.

Przed tradycyjnym polonezem wysłuchaliśmy oficjalnej części, zawierającej przemówienie ks. Prałata Kazimierza Gawlika oraz przewodniczącej rady rodziców p. Joanny Sokół. Po ciepłych słowach tych osób p. dyr. Alicja Borkowska powitała serdecznie wszystkich zebranych, a w szczególności maturzystów, a następnie usłyszeliśmy „poloneza czas zacząć” i ogarnęła nas fala euforii połączona z nutką niepewności i stresu. Jak się później okazało trema była zbędna, bo wszystko wypadło jak należy.

Po ostatnim takcie poloneza przyszła chwila na zaproszenie dyrekcji szkoły oraz naszych wychowawców do walca.

Następnie nadszedł czas na wystawienie kabaretu wyreżyserowanego przez uczennice kl. III „e”. Całości zakończyliśmy wesołymi piosenkami o naszych wychowawcach. Mamy nadzieję, że nasze talenty muzyczne rozbawiły niejednego.

Po tej oficjalnej części balu nadszedł czas na zabawę. Gdy tylko zabrzmiały pierwsze takty muzyki, wszyscy ruszyliśmy na salę taneczną i daliśmy się porwać melodii oraz swoim partnerom. O północy zaskoczyła nas miłą niespodzianka. Na salę taneczną wjechał studniówkowy tort, zachwycając wszystkich uczestników balu. Ów bal trwał do białego rana. Wszyscy byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy spędzić tę magiczną noc razem. TERAZ JUŻ TYLKO MATURA…

Za organizację balu chcieliśmy serdecznie podziękować naszym rodzicom i nauczycielom. Dziękujemy p. Annie Jańczuk za przygotowanie pięknych dekoracji, które sprawiły, że hala sportowa zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dziękujemy też p. Grażynie Temporowicz za okiełznanie naszych antytalentów tanecznych, zespołowi za wspaniałą oprawę muzyczną, państwu Marchlewskim za fotografie i nagranie upamiętniające ten czarowny wieczór oraz ekipie restauracji „Staropolska” za catering i miłą obsługę.

 

***

Tekst:
Magdalena Sokół
Foto:
ZS nr 2 w Hrubieszowie

_________________________________________________

 

Zdjęcia »

_________________________________________________

 

Hrubieszow LubieHrubie 2010<br