Stypendium z wyboru

Nazywam się Tomasz, jestem studentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej i absolwentem liceum przy Zespole Szkół nr 2. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, ktore na mnie głosowały i wspierały mnie w każdy inny sposób – dzięki wam uda mi się zrealizować moje marzenia.

Reklamy

Nazywam się Tomasz, jestem studentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej i absolwentem liceum przy Zespole Szkół nr 2. Jakiś czas temu pojawiła się na LubieHrubie informacja o wsparciu mnie poprzez internetowe głosowanie w konkursie „Stypendium z Wyboru”, ktory polegał na aplikacji o jednorazowe stypendium na wybrany cel.

Zwyciężały te aplikacje, ktore zebrały najwięcej glosów.

W moim przypadku wymarzonym celem było wykonanie pracy inżynierskiej w postaci kompletnej odbudowy jednostki napędowej samochodu, co, jak wiadomo, nie należy do rzeczy tanich i prostych – na szczęście, udało się! Dostałem 3800 zł stypendium 🙂

Link do mojej pracy aplikacyjnej poniżej – gorąco zachęcam do przeczytania:

http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy/bede-robil-to-co-kocham-i-w-ten-sposob-cale-zycie-nie-bede-pracowal-789

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, ktore na mnie głosowały i wspierały mnie w każdy inny sposób – dzięki wam uda mi się zrealizować moje marzenia. Gorąco zachęcam też wszystkich do brania udziału we wszelkich konkursach, bo szanse na rozwijanie swoich pasji są bliżej, niż myślicie.

I tak na marginesie, jeszcze jedno: znajdź coś, co lubisz w życiu robić. I zacznij to robić!

 

Pozdrawiam

Tomasz Żmuda