Sukces krakowskiej firmy UMSTAHL w sprzedaży biurek z regulacją wysokości w Polsce

Dziś na tapetę wzięliśmy temat jakim jest nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy. Pozamykani w domach z dobrze nam znanych powodów często chcemy zmodernizować nasze stanowisko pracy home office, rozglądamy się za meblami biurowymi, które spełniłyby nasze oczekiwania wizualne, ale i były by ergonomiczne, co za tym idzie wygodne w użytkowaniu. Jak więc przesiać wartościowe oferty, które miały by dobry stosunek ceny do jakości, na co zwrócić uwagę i w końcu którą ofertę wybrać?

Reklamy

W artykule zostały uwzględnione produkty tylko jednej, tytułowej firmy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy potencjalny klient na własną rękę zrobił research rynku i porównał produkty Umstahl, z innymi markami. Wybór zawsze należy do Was drodzy klienci.

Jak się za to zabrać? Jakie meble biurowe wybrać do home office?

Zacznijmy od biurka, porównując ceny na rynku (nie biorąc pod uwagę biurek marketowych, ich jakość jest najogólniej mówiąc podła) dochodzimy do wniosku, że ceny tradycyjnych biurek z płyty praktycznie zrównały się z podstawowymi biurkami z regulacją wysokości tzw. biurkami elektrycznymi.

Niech przykładem będzie niskobudżetowe biurko regulowane ZB-50, można je mieć już za 708zł netto. To naprawdę świetna cena jeśli bierzemy pod uwagę, że jest to biurko automatyczne.

Czy w tej cenie można kupić wypaśne tradycyjne biurko? Nie sądzę!

Oczywiście dla tych, którzy mają bardziej zasobny portfel są droższe biurka z regulacją, przykładem tutaj może być najbardziej wypasiony model, jest nim biurko regulowane ZB-200, posiada ono dwa silniki, potężny udźwig i zaawansowany system antykolizyjny.

Jest to biurko elektryczne dla najbardziej wymagających, ale umówmy się, podstawowy model ZB-50 spełnia najważniejszą funkcję, a bez wątpienia jest nią funkcja pracy na stojąco, reszta to dodatki, oczywiście jeśli ktoś potrzebuje duży udźwig blatu, wtedy zamówi biurko, które w swej specyfikacji posiada stosowną wartość. Z doświadczenia jednak wiemy, że nawet najniższe modele (te z jednym silnikiem) radzą sobie ze sporo większym obciążeniem niż to podane w karcie katalogowej 🙂

Umstahl to także ergonomiczne krzesła biurowe, topowe modele krzeseł obrotowych to:

  • Shine
  • Ergoshape
  • Kivi
  • Deeo
  • Challenger
  • Majesty

Firma UMSTAHL jest producentem biurek regulowanych, krzeseł biurowych, szaf BHP czy metalowych szafek szkolnych.

To prawdopodobnie największy sprzedawca wyposażenia do biur w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą B2B z firmą UMSTAHL lub jesteś zainteresowany asortymentem z branży meblarskiej, napisz do nas koniecznie lub zadzwoń: +48 12 352 38 68

­

(tekst i fot. mat. partnera)